Velká letní soutěž Alfa Agency o jazykový kurz v Dublinu a mnoho dalších hodnotných cen - celkem za 40 000 Kč

alfa-agency.gifSpolečnost Alfa Agency s.r.o. ve spolupráci se školou LCI pořádá soutěž o jazykové kurzy v Dublinu a Sydney a další hodnotné ceny. Podmínkou účasti je správné zodpovězení 5 otázek na internetové stránce soutěže. Soutěž probíhá od 15. března do 30. června 2005.


Ceny pro výherce:

1. CENA - 2 týdenní jazykový kurz "all inclusive" v Irsku na škole LCI Dublin
Výhra zahrnuje výuku, ubytování v rodině s polopenzí, letenku, veškeré reg. poplatky! Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

2. - 3. CENA – 15% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

4. – 5. cena – 10% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

6. – 10. cena - tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

Průběžné slosování:
Každé 2 týdny (30.3., 13.4., 27.4., 11.5., 25.5., 8.6. a 22.6.) vylosujeme navíc vždy jednoho výherce, který obdrží cestopisnou knihu od našeho kolegy, australského cestovatele "Austrálie - (do) duše kontinentu". Čím dříve se do soutěže přihlásíte, tím víckrát se zúčastníte průběžného slosování!

Autor: Aleš Bárta - Alfa Agency s.r.o.

Přidáno: 22.03.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.