Velká letní soutěž Alfa Agency o jazykový kurz v Dublinu a mnoho dalších hodnotných cen - celkem za 40 000 Kč

alfa-agency.gifSpolečnost Alfa Agency s.r.o. ve spolupráci se školou LCI pořádá soutěž o jazykové kurzy v Dublinu a Sydney a další hodnotné ceny. Podmínkou účasti je správné zodpovězení 5 otázek na internetové stránce soutěže. Soutěž probíhá od 15. března do 30. června 2005.


Ceny pro výherce:

1. CENA - 2 týdenní jazykový kurz "all inclusive" v Irsku na škole LCI Dublin
Výhra zahrnuje výuku, ubytování v rodině s polopenzí, letenku, veškeré reg. poplatky! Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

2. - 3. CENA – 15% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

4. – 5. cena – 10% slevová karta na studijní a pracovní pobyty Alfa Agency.
Součástí výhry je i tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

6. – 10. cena - tričko Alfa Agency s fotomotivy Austrálie a kniha o Austrálii!

Průběžné slosování:
Každé 2 týdny (30.3., 13.4., 27.4., 11.5., 25.5., 8.6. a 22.6.) vylosujeme navíc vždy jednoho výherce, který obdrží cestopisnou knihu od našeho kolegy, australského cestovatele "Austrálie - (do) duše kontinentu". Čím dříve se do soutěže přihlásíte, tím víckrát se zúčastníte průběžného slosování!

Autor: Aleš Bárta - Alfa Agency s.r.o.

Přidáno: 22.03.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…