Velká ISIC soutěž o 7x notebook Lenovo

ISIC karta

Ježíšek s ISIC chodí v tomto roce na konci ledna – ptáš se proč? V ledu se totiž dozvíš, jestli jsi právě Ty vyhrál/a některý ze sedmi notebooků Lenovo nebo některou z poukázek od knihkupectví Neouxor!

ISIC Ti po celý rok přináší tisíce výhod v Česku a nespočet po celém světě.  Neustále se snažíme pracovat na tom, aby ti Tvůj ISIC přinášel přesně ty slevy, které potřebuješ pro svůj studentský život.

S kartami ISIC, ITIC nebo IYTC si můžeš užívat slev jako například:

- pochutnat si na pizze 1+1 v pizzerii Einstein v Praze, Pizzerii U Kalvodů v Brně, a dalších,
- s ISIC můžeš také získat peníze – stačí, aby sis založil/a konto u Komerčky a získáš automaticky 200 kaček,
- když cestuješ, je dobré vzít si sebou svého anděla strážného, a když ne jeho, tak se aspoň pořádně pojistit. S kartami ISIC, ITIC a IYTC můžeš využít exkluzivní nabídky ročního cestovního pojištění od UNIQA od 200 Kč,
- slevy na cestování, například u Student Agency je to 15% na mezinárodní linky,
- můžeš ušetřit za taxi, například se SpeedCars, Modrý Anděl, nebo s Plzeňskými želvami,
- s ISIC si můžeš užít zimy v Česku se slevami až 30%, nebo využít nabídky lyžařských zájezdů do Alp se slevou až 10%,
- léto je teď sice za námi, ale už připravujeme další festivalovou sezónu s těmi nejlepšími fesťáky se slevou pro Tebe, můžeš si tak užít Colors of Ostrava, Rock for People, nebo Sázavafest za studentské ceny.

…je toho dost, co můžeš s ISIC dělat…

Pro nás to tady ale nekončí!

Jako malé „DĚKUJEME“ jsme pro Tebe ve spolupráci s Lenovo a knihkupectvím Neoluxor připravili skvělou ISIC soutěž!

Jako student určitě potřebuješ knihy, v Neoluxoru najdeš přesně ty, které potřebuješ, navíc se slevou 10%!
Co je dnešní svět bez moderní počítačové techniky? Notebooky Lenovo jsou typické vysokou kvalitou, moderním designem a možstvím vychytávek, které Ti umožní nejen brouzdat po internetu, hrát hry, koukat na filmy, ale také připravit Tvou seminárku, diplomku – cokoli potřebuješ!

Na to, abys mohl vyhrát některý ze 7 notebooků Lenovo nebo poukázek na knihy od Neoluxoru v celkové hodnotě 15 tisíc, stačí jediné! Mít štěstí a správně si tipnout, jakou návštěvnost zaznamenaly webové stránky www.isic.cz přesně prvního září 2010.

Soutěžit můžeš zde

Přidáno: 07.01.2011, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.