Velikonoce na Rybničním zámečku v Lednici

V reprezentačních prostorách klasicistního Rybničního zámečku v lednicko-valtickém areálu se uskuteční o velikonočním víkendu (3. – 5. dubna 2010) tzv. „Velikonoční zastavení“. Je to již podruhé, kdy bude zámeček vyzdoben květinovými vazbami, velikonočními dekoracemi a instalacemi s dominantním tématem velikonočních květinových věnců. Veřejnost tak dostane jedinečnou příležitost zdarma navštívit interiéry nově zrekonstruovaného zámečku a navíc je pro všechny připraveno i malé překvapení.

Výstava, kterou připravují tradičně posluchači Zahradnické fakulty Mendelovy univerzity v Brně, bude otevřena návštěvníkům od 10 do 16 hodin

Přidáno: 30.03.2010, Zdroj: Mendelova univerzita v Brně

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.