Veletrh vzdělání v Ostravě

Untitled Document

Již po dvanácté bude počátek prosince na ostravském výstavišti Černá louka patřit tradiční výstavě školství a vzdělání UČEŇ, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK a PEDAGOGIKA.

Akce proběhne pod záštitou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy JUDr. Petry Buzkové ve dnech 2. - 3. prosince 2005. Její cílem je podat zájemcům v koncentrovaném čase a prostoru komplexní přehled o možnostech dalšího studia - učňovského, středního odborného i univerzitního. Návštěvníci jistě uvítají i zajímavý doprovodný program, v rámci kterého budou mít jednotlivé školy možnost předvést své dovednosti, připraveny budou např. tvořivé dílny, prezentace studentských organizací aj. Pestrou paletu studijních oborů doplní svou nabídkou i jazykové školy, školy s uměleckým zaměřením a díky vysoké oborové koncentraci i firmy z oblasti učebních pomůcek a vybavení učeben.

Výstavy se každoročně se účastní více než 70 středních škol, odborných učilišť a vybraných univerzit, jazykových i uměleckých škol. Vysokou úroveň výstavy zajišťuje i úzká spolupráce s odbornými garanty - Krajským úřadem Moravskoslezského kraje, Odborem školství Statutárního města Ostrava a Informačním a poradenským střediskem pro volbu a změnu povolání při Úřadu práce v Ostravě.

Jedenáct absolvovaných ročníků, rostoucí zájem škol nejenom z regionu Moravskoslezského kraje a tradičně vysoká návštěvnost svědčí o tom, že akce tohoto druhu má v Ostravě své opodstatnění i reálný význam. Bližší informace k výstavě naleznete na www.cerna-louka.cz.
Těšíme se na setkání s Vámi!

Ing. Ľudmila Placová, manažerka výstavy
tel. +420 596 167 119, placova.ludmila@cerna-louka.cz

Přidáno: 18.11.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.