Veletrh studia, práce a cestování v Austrálii Australské Dny 2013

V květnu se postupně v pěti městech (Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň) koná již 8. ročník veletrhu Australské dny, který je věnován studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii. Veletrh je pořádán ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi, pod záštitou australského honorárního konzula.

Pokud se tedy chystáte do Austrálie, ať již za studiem nebo jste jen cestovatelští fandové a nadšenci, potom je tento mini-veletrh pro vás příležitostí, jak se o nejjižnějším kontinentu dozvědět co nejvíce. V rámci veletrhu budete mít jedinečnou možnost potkat se s lidmi, kteří mají s cestami do Austrálie dlouholeté zkušenosti, s bývalými „australskými“ studenty, zahrajete si na didgeridoo (hudební nástroj australských domorodců), popovídáte si s australským honorárním konzulem…

Náš kolega, cestovatel, spisovatel a také skvělý fotograf a vypravěč, Vlastimil Tichý, se s vámi v rámci své přednášky podělí o cestovatelské zážitky, budete si moci prohlédnout jeho kolekci velkoformátových fotografií, získat jeho knihu o Austrálii s věnováním za veletržní cenu 150 Kč.

Dozvíte se více o australském vzdělávacím systému, o programech a typech institucí, o oborech a různých typech angličtiny, které můžete v Austrálii studovat. Poradíme vám, jak a podle jakých kritérií si vybrat kvalitní školu a vhodný studijní obor. Veletrh začíná v Praze 9. května.

Z programu:


9. května

14:15–15:30
Australský konzul v ČR vypráví o „své“ Austrálii: Ing. Petr Vodvářka
15:45–17:45
Očima studenta – studium, práce, zkušenosti: Ing. Aleš Bárta a naši bývalí studenti
18:00–19:30
Australské cestování – Eva Kvasničková z Českého rozhlasu moderuje povídání o Austrálii s cestovatelem V. Tichým
19:45–20:00
Losování výherců věcných cen

10. května:

11:15–13:00
Austrálie ve fotografii – cestovatelské vyprávění: Mgr. Vlastimil Tichý
13:10–14:15
Didgeridoo – unikátní hudební nástroj domorodých Austrálců – hraje a povídá Zdeněk Vilímek
14:30–16:30
Očima studenta – studium, práce, zkušenosti: Ing. Aleš Bárta a naši bývalí studenti
16:40–18:00
Losování výherců věcných cen, konzultace se zájemci o studium v Austrálii, zodpovídání vašich dotazů


Více na www.alfa-agency.cz.

Přidáno: 24.04.2013, Zdroj: Alfa Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si