Veletrh studia a práce v Austrálii – EduSummit 2010

Edu Summit 2010 - logo

Austrálie. Pro našince bezesporu synonymum esence dálek a cestovatelsky vzrušujícího snění, navíc obohaceného možností být obklopen atraktivním cizojazyčným prostředím. OEdu Summit 2009 - foto 1puštěním ohraného pole každodenních všedností se vám převrátí svět vzhůru nohama a vy tak máte možnost spatřit vlastní život v poněkud jiných souvislostech.
Ať už jste po škole, či máte-li už jen prostě plné zuby svého šéfa, jde o skvělou volbu, jak si prohloubit lingvistické dovednosti a nasát do plic omamnou vůni širého světa.

Stejně jako každý rok na jaře pořádá společnost AustraliaOnline již 7.ročník největšího veletrhu studia a práce v Austrálii - EduSummit 2010. Pro všechny návštěvníky jsme připravili nový katalog se speciálním DVD o cestě Simony a Michala do Austrálie! Edu Summit 2009 - foto 3Proběhne soutěž o 12 týdenní jazykový kurz na jazykové škole v Sydney.

Vstup na veletrh je zdarma!

Na veletrhu Australian EduSummit 2010 se dozvíte vše o studiu, práci nebo cestování po Austrállii. Během veletrhu se všem návštěvníkům představí více než 35 škol z celé Austrálie. Každý návštěvník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých škol a vybrat si tu nejvhodnější. Některé školy vyslaly na veletrh své australské zástupce, se kterými si bude možné osobně promluvit. Paralelně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, business vízech ,trvalých pobytech a práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny opravňující k zápisu na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit 3000 Kč! Na australský hudební nástroj didgeridoo zahraje během veletrhu muzikant Honza Lobreis.

KDY A KDE SE VELETRH KONÁ:

PRAHA - Hotel Jalta, Václavském náměstí č. 45
1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 23.04.2010 - Pátek od 12:00 do 18:00 hodin
2. BLOK PŘEDNÁŠEK - 24.04.2010 - Sobota od 10:00 do 14:00 hodin
3. BLOK PŘEDNÁŠEK - 24.04.2010 - Sobota od 14:00 do 17:00 hodin

BRNO – Právnická fakulta Masarykovy univerzity - Posluchárna 038 - Veveří 70
1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 20.04.2010 - Úterý od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA – Univerzitná knižnica v Bratislavě - Přednášková sála, Venturska 11
1. BLOK PŘEDNÁŠEK - 21.04.2010 - Streda od 13:00 do 19:00 hodin

PROČ SI NENECHAT VELETRH UJÍT?
- Soutěž o 12ti týdenní jazykový kurz v Sydney.
- Představení nové knihy o studiu, práci a cestování po Austrálii.
- Zdarma dostanete DVD o cestě dvou studentů do Austrálie.
- Získáte přehled o programech škol a jejich rozvrzích. Můžete tak porovnat kvalitu a cenu vystavovaných škol.
- Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii.
- Můžete využít kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné. Zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200,- až do 450,- AUD.
- KOREAN AIR vám nabídne prostřednictvím AustraliaOnline speciální zvýhodněné ceny letenek do Austrálie a Nový Zéland.
- Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na EduSummit 2010 přiletí z Austrálie.
- Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie.

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více jak 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 1500 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

O SPOLEČNOSTI AustraliOnlineAUSTRALIAONLINE.CZ

Společnost AustraliaOnline.CZ se již 16 let zabývá zprostředkováním studentských pobytů a emigrace. V Austrálii poskytuje tato agentura všem svým studentům silné zázemí. Studenti mohou počítat s podporou česko-slovenského studentského centra se sídlem v Sydney. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. V České republice využívá služeb AustraliaOnline.CZ skoro polovina všech zájemců co míří za studiem na jižní polokouli.

Více informací o veletrhu EduSummit 2010 a přehled všech zúčastněných škol naleznete na www.australiaonline.cz/edusummit.

Přidáno: 05.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si