Veletrh Dopráce! 2004

Veletrh Dopráce!, pořádaný sdružením Tribun a Masarykovou univerzitou 2004, nabízí šanci absolventům vysokých škol a mladým odborníkům s praxí. najít uplatnění na trhu práce. Jeho již třetí ročník proběhne 10. –11. března 2004 v Kongresovém centru BVV.

Ve středu 10.března se představí řada firem ze soukromé i veřejné sféry a proběhne pásmo přednášek tematicky zaměřené na problematiku zaměstnávání absolventů vysokých škol. Návštěvníci se například dozví, jak napsat kvalitní životopis či jak se připravit na pohovor se zaměstnavatelem.

Ve čtvrtek 11.března se mohou návštěvníci setkat s osobnostmi managementu nejvýznamnějších firem a nadnárodních společností působících v ČR jako je Komerční banka, ČSOB, Volksbank, McDonald´s, Siemens, ale také European Patent Office Hague. Osobně se tak lze setkat s lidmi, se kterými se v případě emailové komunikace s firmou uchazeč o práci dostane do kontaktu jen velmi těžko.

Více informací o veletrhu a jeho doprovodných akcích najdete na adrese www.doprace.cz, kde se mohou zájemci rovněž seznámit s profily vystavujících firem a jejich nabídkou pozic a zaregistrovat se na konkrétní pohovory.

Vstup pro studenty a absolventy je samozřejmě zdarma !

Přidáno: 04.03.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.