Veletrh Australské Dny 2012

Příznivci cestování, rádi bychom vás tímto pozvali na další - v pořadí již 7. ročník veletrhu - věnovaného studiu, práci a cestování (a nejenom těmto oblastem) v Austrálii. Veletrh pořádáme ve spolupráci s vybranými australskými vzdělávacími institucemi, pod záštitou Australského honorárního konzula.

Pokud se tedy chystáte do Austrálie, ať již za studiem nebo jste jen cestovatelští fandové a nadšenci, potom je tento mini-veletrh pro vás skvělou příležitostí, jak se o nejjižnějším kontinentu dozvědět co nejvíce. V rámci veletrhu budete mít jedinečnou možnost se potkat s lidmi, kteří mají s cestami do Austrálie dlouholeté zkušenosti, také s bývalými "australskými" studenty, zahrajete si na didgeridoo (hudební nástroj australských domorodců), popovídáte si s Australským honorárním konzulem…

Veletrh letos organizujeme v pěti univerzitních městech: v Ostravě, Brně, Olomouci, Praze a v Plzni!

Harmonogram jednotlivých veletržních dnů

A důvody proč na tuto akci přijít? Jen tak namátkou jich pár uvádíme:

  • Na veletrhu Vám představíme náš zbrusu nový katalog s širokou nabídkou australských škol. Poskytneme Vám detailní informace o studijních programech, o aktuálních cenových nabídkách jednotlivých škol a mnoho dalších informací, důležitých pro váš správný výběr vhodného kurzu a školy.
  • Dozvíte se více o australském vzdělávacím systému, o programech a typech institucí, o oborech a různých "typech" angličtiny, které můžete v Austrálii studovat. Poradíme vám, jak a podle jakých kritérií si vybrat kvalitní školu a vhodný studijní obor.
  • Budeme se detailně věnovat i vízové problematice, se kterou máme bohaté zkušenosti. Pravidelně se účastníme školení australské ambasády a jsme u ní registrováni a zplnomocněni k vyřizování australských víz.
  • V Austrálii se dá při studiu legálně pracovat. Proto vám poradíme, jak a kde práci hledat, jaké typy práce studenti většinou vykonávají, jakou mzdu dostávají... Naši bývalí studenti se s vámi podělí o vlastní pracovní zážitky a zkušenosti!
  • Nejen pro hudební nadšence a muzikanty bude určen "minikoncert - ukázka hry" na nástroj australských domorodců "DIDGERIDOO". Dozvíte se zajímavosti o tomto nástroji, o jeho historii a o tom z čeho a jak se vyrábí v Austrálii a jak v tuzemsku. Odvážlivci si na něj budou moci zahrát.
  • Náš kolega, cestovatel, spisovatel a také skvělý fotograf a vypravěč, Vlastimil Tichý, se s vámi v rámci své přednášky podělí ocestovatelské zážitky, budete si moci prohlédnout jeho kolekci velkoformátových fotografií, získat jeho nádhernou knihu o Austrálii s věnováním za veletržní cenu 100 Kč.
  • Buďte u toho, až budeme KŘTÍT zbrusu novou knihu o Austrálii. Třetí kniha Vlastimila Tichého vyjde pod názvem Tříbarevná Austrálie a bude se věnovat především málo publikačně známé části kontinentu, tedy odlehlým oblastem Západní Austrálie a Severního teritoria.
  • Zápisné ZDARMA - návštěvníci veletrhu vyplněním anketního lísku získávají zdarma zápisné na jednotlivé školy, což znamená úsporu 3 000 - 6 000 Kč. |
  • Vyhrajte jazykový kurz v Austrálii a další ceny. Návštěvníci veletrhu, kteří odevzdají vyplněný anketní lístek (slosovatelnou vstupenku) mohou vyhrát jednu ze zajímavých cen, například cestopisnou knihu "Austrálie (do)duše kontinentu", australské víno, tričko s motivy Austrálie nebo dokonce čtyřtýdenní jazykový kurz v Austrálii!
  • VSTUP ZDARMA, veletrh je určen pro širokou veřejnost!

Přidáno: 23.03.2012, Zdroj: Alfa Agency

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.