V Brně je nová bezbariérová posluchárna

MZLU - logo

V pátek dne 15. ledna 2010 ve 12 hodin proběhne slavnostní otevření nové bezbariérové posluchárny na Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně.

Nová bezbariérová posluchárna ponese jméno významného pedagoga, prof. PhDr. Vladimíra Jůvy, DrSc. Výstavba byla financována z prostředků Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy  ČR a také z prostředků univerzity. Univerzita tak získá moderní učebnu pro 110 studentů, ve které umožní studium handicapovaným studentům a zároveň umožní i přítomnost handicapovaných vyučujících. Celkové náklady nepřekročily 30 milionů korun.

Přidáno: 12.01.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.