Vánoční soutěž o mp3 přehrávač, poukaz na dovolenou a další ceny

Vzdělání.CZNa rok 2009 chystáme spuštění nové verze serveru Vzdělání.CZ. Kromě nového moderního vzhledu chystáme i nové funkce a vylepšení těch stávajících. A protože bychom rádi znali co nejlépe názory a potřeby návštěvníků našich stránek, vyhlašujeme Vánoční soutěž o MP3 přehrávač Teac, USB flash disk Kingston, poukaz na dovolenou a krásné knížky z nakladatelství Fragment.

Princip soutěže

Napište nám, co byste na současném Vzdělání.CZ vylepšili, nebo doplnili, co byste chtěli mít na nově připravovaném serveru. Své nápady a tipy nám pak pošlete na email soutez@vzdelani.cz do 7. 12. 2008. Do předmětu vložte heslo Vánoční soutěž. Vybrané nápady použijeme a pět z Vás potěšíme v předvánočním čase hodnotnými cenami. Prostě nám napište, jak vylepšit Vzdělání.CZ a nadělte sobě nebo někomu z Vašich blízkých pěkný dárek pod stromeček!

Ceny pro vybrané soutěžící

1. cena: MP3 přehrávač TEAC MP-222 1 GB + poukaz na zájezd v hodnotě 1.000 Kč od NetTravel.cz

MP3 Teac

2. cena: Velký německo-český a česko-německý slovník (999 Kč) + USB flash disk Kingston 1 GB

Česko-německý slovník

3. cena: Nedělní menu - kuchařka krok za krokem (699 Kč)

Nedělní menu

4. cena: kniha Divoká planeta (499 Kč)

Divoká planeta

5. cena: kniha Ivana Mládka Zápisky šílencovy (199 Kč)

Zápisky šílencovy

 

Ocenění budou soutěžící, jejichž nápady se stanou součástí nové verze serveru Vzdělání.CZ, nebo kteří nám zašlou jinak zajímavé náměty a připomínky.

Celkový počet soutěžících: 138

Soutěž byla ukončená a výherci kontaktováni.

Sponzoři soutěže

A-WebSys, spol. s r.o. - provozovatel serveru Vzdělání.CZ
Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. - internetové knihkupectví a nakladatelství

Přidáno: 03.11.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.