Vánoční Přání jen pro tebe

Vánoce se kvapem blíží, jejich nálada s vůní vanilky a skořice na nás dýchá ze všech stran. Poslední dobou se pro nás ale staly symbolem stresu a shonu. Sandra Bell, mladá popová zpěvačka, se proto rozhodla nazpívat vánoční song s nádechem klidu a také trošky vánočního kouzla. „U nás doma vždycky Vánoce znamenají pohodový čas strávený s rodinou a přáteli a něco z té atmosféry jsem dala i do své písničky,“ říká Sandra.

Singl „Přání jen pro tebe“ však není jen obyčejná píseň. Umí totiž plnit přání! Musíte se zaposlouchat, vzpomenout si na své blízké a podlehnout kouzelné atmosféře Vánoc. „Nepřinese vám sice nové auto nebo luxusní hadříky, ale magickou moc určitě má. Stačí na chvilku přestat myslet jen na sebe,“ usmívá se tajemně Sandra. Záleží tedy jen na vás, zda pro vás letošní Vánoce budou dalším maratónem po nákupních centrech, nebo ten nejkouzelnější čas v roce strávíte s vašimi nejbližším a zkusíte splnit jejich nejtajnější přání. Sandřina písnička vám může pomoci se rozhodnout :)

Singl bude ke stažení na www.i-legalne.cz a www.topfun.cz od konce listopadu. Už 20. listopadu začíná prodej cédéčka na stránkách www.sandrabell.cz.
Tak si ho nenechte ujít!

O Sandře Bell

Sandra Bell se narodila 11. 11. 1992 ve Frýdku Místku. Od svých třinácti let, kdy nazpívala první písničku, na sobě hodně zapracovala. Tak není divu, že se její singly „Chocolate“ a „Ve snu budem lítat“ stávají jedničkami hitparád. Kromě zpěvu se Sandra věnuje také modernímu tanci, pro jehož výuku si vybrala Filipa Jankoviče.

Soutěž

Na adrese http://soutez.vzdelani.cz můžete nyní vyhrát jedno z pěti nových vánočních singlových CD Sandry Bell – Přání jen pro tebe!

Přidáno: 27.11.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…