V roce 2009 bylo v Česku vydáno přes čtvrt milionu karet ISIC

ISIC karta

Ze všech českých vysokoškoláků, kteří mají na průkaz ISIC nárok, jej vlastní více než 80 %. Společnost GTS Alive, oficiální vydavatel mezinárodních identifikačních průkazů ISIC, ITIC a ALIVE, totiž vloni zaznamenala rekordní výsledek. Počet karet vydaných v jednom roce přesáhl poprvé v historii hranici čtvrt milionu a vyšplhal se na 250 803.

„Počet vydaných průkazů dokazuje, že ISIC si znovu upevnil své místo v peněženkách studentů, kterým každodenně přináší nepřeberné množství výhod. Stejně tak nás ale zavazuje a motivuje v rozvoji karet ISIC dále pokračovat, studentům nabízet nové možnosti jejich využití a ve spolupráci s partnery přinášet ještě zajímavější výhody,“ říká národní manažer ISIC Tomáš Vyskočil.

Kartu ISIC vydává jako oficiální identifikační průkaz studenta 24 českých veřejných vysokých, 6 soukromých vysokých a více než 120 středních a vyšších odborných škol.

Mezinárodně uznávaný studentský průkaz ISIC platí ve 124 zemích, kde nabízí více než 42 000 benefitů. V Česku mohou jeho držitelé využívat přes 2000 slev. Od roku 2009 si navíc mohou majitelé karet pořizovat výhodné cestovní pojištění a zájezdy on-line na studentském portálu www.chytrepalice.cz.

Přidáno: 18.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.