V Praze se představí americké univerzity působící v Evropě

V pondělí 14. března od 14.30 do 17.30 proběhne v prostorách Velkého sálu paláce YMCA setkání se zástupci sedmi American Colleges Overseas - amerických univerzit, které mají kampus v Evropě. Tyto školy fungují na stejných principech jako americké školy, jsou v USA akreditovány, ale nabízí výhodu studia blíže České republice. Pokud uvažujete o vysokoškolském studiu v zahraničí, tyto školy nabízí zajímavou variantu.

Které školy se představí?

British American College London (Webster University, London) - http://www.bacl.ac.uk/

American College Dublin - http://www.amcd.ie/

International University Bremen - http://www.iu-bremen.de/

Franklin College Switzerland - http://www.fc.edu/

Vesalius College-VUB, Brussels - http://www.vesalius.edu

Richmond, the American International University in London - http://www.richmond.ac.uk/

Webster University, Vienna - http://www.webster.ac.at

Pokud se chcete dovědět víc přímo od zástupců těchto škol, přijďte do Paláce YMCA, Na Poříčí 12, Praha 1!

 

Autor: Jakub Tesař, studijní poradce - Fulbrightova komise

Přidáno: 01.03.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…