Užijte si léto na vodě!

DronteJeště nemáte plány na celé prázdniny? Chtěli byste podnikout něco dobrodružného, zažít plno legrace a zároveň máte hluboko do kapsy? Vyražte na vodu! Půjčte si raft, kánoe nebo kajak a vychutnejte si romantiku vodáckého života. Pozn. repelent s sebou!


Levná dovolená a prázdniny na vodě s půjčovnou Dronte


Půjčovna Dronte zve všechny školy, studenty i školáky na splutí řek, kde působí naše půjčovna. Ta je vám k dispozici na Ohři, Berounce, Sázavě a Hronu. Pro školy máme speciální ceník a nabízíme službu vodáckého instruktora. S naplánováním akce vám rádi poradíme. Na Ohři jsou vám plně k dispozici naše dva kempy a to v Kynšperku nad Ohří a v Sokolově. Plout můžete na raftu, kánoi či kajaku a pokud pojedete z našich stanovišť a skončíte v místech kde vybíráme lodě, neplatíte vůbec žádnou dopravu.

Školní ceník


školy 1 - 2 dny školy 3 a více dní
Kanoe dvoumístná 150 Kč 140 Kč
Kanoe třímístná 200 Kč 180 Kč
Raft šestimístný 600 Kč 500 Kč
Raft čtyřmístný 400 Kč 450 Kč
Pálava 200 Kč 180 Kč
Rio 250 Kč 200 Kč
Kajak 200 Kč 180 Kč
Pádlo kanoe 20 Kč 10 Kč
Vesta kanoe 20 Kč 10 Kč
Barel 20 Kč 10 Kč
Pádlo kajak 20 Kč 20 Kč
Špricdeka 30 Kč 30 Kč
Pumpa 30 Kč 30 Kč


Berounka na loďce
Kontakty: 728 102 594, 602 825 869
pujcovna@dronte.cz
www.dronte.cz
Přidáno: 27.05.2011, Zdroj: Dronte

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…