Užijte si Eurolines víkend - EWEEK!

EurolinesV Eurolines rozhodně podzimním depresím nepodlehli. Nelenili a připravili pro vás výtečnou podzimní nabídku. Nenechají vás propadat pochmurné náladě a utápět se ve splínu skončeného léta. Podzim to je výzva k akci, ležet můžete v létě u vody!

Tento podzim je obzvláště nakloněný cestovatelským akcím. Máte před sebou 2 prodloužené víkendy.

Oslava dne vzniku Československa (28.10.) letos připadá na úterý. Na většině škol bude v pondělí před svátkem den volna. Budete tak mít k dispozici celé 4 dny.
Sametový 17. listopad je v pondělí – další 3 volné dny.
Snad je neprosedíte před televizí!

V Eurolines pro vás připravili NOVINKU, speciální víkendový program – tzv. eweek (čti evík = eurolines weekend).
Principem je nabídka víkendových cest do 8 nejatraktivnějších evropských metropolí – Vídně, Berlína, Mnichova, Londýna, Paříže, Frankfurtu, Bruselu a Kodaně.
V eweeku získáte zvýhodněnou obousměrnou jízdenku (na pevné termíny), ubytování ve 2lůžkovém pokoji se snídaní (2 nebo 3hvězdičkový hotel) a tip na trip – kam zajít a proč.

V pátek večer můžete vyrazit na cestu, v sobotu a v neděli se pokocháte některou vámi vybranou destinací a v pondělí, plni dojmů, odjedete domů. V říjnu vám tak ještě celé úterý zbývá na relaxaci po cestě a třeba sdílení zážitků s přáteli.

Jízdenky (vč. e-ticketu) a ubytování je možné zakoupit on-line na www.eurolines.cz.
Můžete navštivit i kanceláře Eurolines v Praze, na ÚAN Florenc, Křížíkova 6 (po – pá – 08:00 – 19:00 h) nebo v Brně, AN u hotelu Grand, Benešova tř. (po – so – 04:45 – 19:45 h, ne – 05:30 – 21:00 h).

Nabídka není nijak limitována věkem ani podmíněna nákupem v předstihu. Rozhodnout se můžete třeba na poslední chvíli. Musí však být k dispozici volná místa v autobuse.

Více o linkách Eurolines a společnosti

TOURING BOHEMIA (dříve BEI) a Veolia Eurolines (dříve Sodeli CZ).
Přepravu osob s logem Eurolines provozuje 35 evropských autobusových společností. V České republice EUROLINES od roku 1999 zastupují  TOURING BOHEMIA a Veolia Eurolines.
Linky za výhodné ceny pravidelně jezdí do více než 150  evropských destinací, do dalších mohou dopravu v rámci partnerství Eurolines jednoduše zprostředkovat.
Společnost TOURING BOHEMIA byla založena v roce 1992,Veolia Eurolines v roce 1999. Provozují pravidelná spojení  po celé Evropě a vnitrostátní linku  mezi Prahou a Brnem.
Pro studenty, děti, seniory i skupiny poskytuje výrazné slevy, podle časového odstupu nákupu jízdenek může cestující využít různé tarify jízdného, a to Promo, Economy, Standard.
Jízdenky – vč. e-ticketu (elektronická jízdenka)  je možné zakoupit během pár minut on-line na www.eurolines.cz
Autobusy Eurolines jsou bezpečné a pohodlné, vybavené bezpečnostním pásy, klimatizací, toaletou a DVD / VHS přehrávači. V rámci Eurolines palubního servisu nabízejí cestujícím na palubách noviny, časopisy, Dobrou vodu nebo müsli tyčinku zdarma.

Přidáno: 16.10.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.