Už žádné problémy ve škole - Služba Moje učitelka pomáhá dětem i rodičům

Žádnému rodiči není zcela neznámá situace, v níž se na něj obrátí dítko školou povinné s prosbou o pomoc s látkou, která mu ve škole, ať už z toho nebo onoho důvodu, činí problémy. Dost možná si pamatujete i na pocit hrůzy, který Vás popadl při snaze vzpomenout si, oč se přesně jedná, a jak to srozumitelně vysvětlit.

Těchto nepříjemností Vás uchrání profesionální doučování; jednak si můžete být jisti odpovědným přístupem zkušených lektorů, jednak ušetříte něco ze vzácného volného času, třeba na neuspěchané vychutnání šálku kávy.

Nejlépe se učí doma

Efektivita doučování vychází z vysoce profesionálního a přátelského přístupu, soustředění se na jediné dítě, jeho možnosti, potřeby a problémy, a v neposlední řadě též z toho, že lektor navštěvuje klienty doma – ve známém prostředí podporující soustředění. Jako rodiče se tak vyhnete doprovázení dětí na místo doučování i obavám, jestli je s nimi vše v pořádku.

Doučování a rozvoj talentu

Moje učitelka nabízí doučování klasických školních předmětů (jazyky, matematika, fyzika, chemie apod.) a díky individuálnímu přístupuumožňuje vypozorování a rozvíjení talentu každého dítěte.

Nejen pro děti

Moje učitelka je řešením také pro dospělé klienty – typicky pro zaměstnané lidi, kteří nemají možnosti a/nebo chuť pravidelně docházet do jazykových kurzů. Lektoři se přizpůsobí Vašim časovým možnostem a docházejí za Vámi domů nebo do kanceláře.

A co za odměnu?

Přesvědčte se sami, že díky doučování se vylepší nejen prospěch, ale i vztah Vašeho dítěte ke škole a k učení se. Stejně tak Vy konečně pohnete s cizím jazykem, který od dob studií kvůli časové zaneprázdněnosti spíše zapomínáte, než rozvíjíte. Jako odměnu za dobré vysvědčení pro všechny můžete do domácnosti pořídit nový notebook Lenovo Thinkpad T430.

Přidáno: 17.09.2012, Zdroj: PR článek Autor: Tereza Dědinová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…