Upíří deníky bestsellerem i v Čechách!

FRAGMENTBestseller Stmívání se skloňuje už nějaký čas, ale už půl roku se na knižním trhu rýsuje těžký soupeř. Upíří deníky bodují u českých čtenářů i v záplavě dalších knih s krvechtivými hrdiny.

Nakladatelství Fragment uvedlo první díly (PROBUZENÍ; SOUBOJ) na knižní trh v závěru loňského roku. Upíří horečka vzrostla tak rychle, že již v prosinci musel být první dotisk a začátkem letošního roku druhý. Další dva díly (TEMNÉ SHLEDÁNÍ; ZÁŠŤ) jsou v prodeji pouhé 3 měsíce a už se chystá další dotisk, přestože nakladatelství zvýšilo již prvotní náklad.

Velký zájem o celou upíří ságu je i na Slovensku, kde má nakladatelství Fragment pobočku. Tamní čtenáři hltají příběhy o středoškolské lásce mezi smrtelníky a vampýry rychleji než v Čechách a prodeje již přesahují u všech titulů hranici bestselleru.
Zájem o tento knižní hit jistě naroste i díky seriálu, který by se měl brzy objevit i v českém dabingu.

Ságu Upířích deníků doplní na podzim letošního roku pokračování s názvem Upíří deníky - Návrat. Začátkem roku 2011 se mohou všichni těšit na zatím poslední díl z této úspěšné série.

Více informací hledejte na www.upiri-deniky.cz.

Anotace:
V dobách kvetoucí italské renesance se bratři Damon a Stefan Salvatore bezhlavě zamilovali do krásné mladé upírky Katherine. Ačkoli bylo její srdce dost velké pro oba, každý z nich ji chtěl mít jen pro sebe. Jejich nesmiřitelný souboj o Katherininu přízeň však vedl k její smrti, po které zůstali dva nesmrtelní, na smrt rozhádaní chlapci se zlomeným srdcem...Po několika staletích se má boj Damona a Stefana opakovat. V malém americkém městě se seznámí s krásnou a chlapci obletovanou studentkou Elen, jejíž podobnost s Katherine je neuvěřitelná....

Autor: L.J. Smith
Přeložila: Lucie Shürerová
115x183mm, brož., 199 Kč

Přidáno: 23.04.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.