Univerzita Pardubice podporuje zájem nadaných studentů!

Zájemci o vysokoškolské studium mají poslední šanci podat přihlášku! Na některé fakulty Univerzity Pardubice zbývá již jen několik dní!

 

 

 

Na podporu nadaných studentů připravila Univerzita Pardubice mimořádná stipendia:

200 NEJLEPŠÍCH UCHAZEČŮ O BAKALÁŘSKÉ STUDIUM ZÍSKÁ MIMOŘÁDNÉ JEDNORÁZOVÉ STIPENDIUM 5 000,- Kč:

  • ocenění studenti budou vybráni podle splněných podmínek přijímacího řízení a pravidel dané fakulty, na jejíž bakalářský studijní program/obor se uchazeč hlásí;
  • podmínky se vztahují na uchazeče o bakalářské studium v rámci všech kol přijímacího řízení pro akademický rok 2012/2013;
  • vyhodnocení a pořadí oceněných studentů bude stanoveno po ukončení celého přijímacího řízení na začátku října 2012;
  • stipendium bude vyplaceno jednorázově studentovi 1. ročníku bakalářského studijního programu, který zahájí své první studium na některé ze sedmi fakult Univerzity Pardubice a úspěšně ukončí 1. semestr studia podle Studijního a zkušebního řádu UPa.

Bližší informace získají zájemci na webových stránkách univerzity a jejích fakult - www.uni-pardubice.cz nebo přímo na studijním oddělení fakulty, kam se uchazeč hlásí, případně u proděkana/proděkanky pro studium.

Termíny pro přijímání přihlášek do bakalářských studijních programů/oborů na fakulty Univerzity Pardubice pro akademický rok 2012/2013:

Fakulta ekonomicko-správní – 28. února
Fakulta filozofická – 29. února
Fakulta zdravotnických studií – 29. února
Dopravní fakulta Jana Pernera – 15. března
Fakulta chemicko-technologická – 31. března
Fakulta elektrotechniky a informatiky – 31. března
Fakulta restaurování – 18. května

webové stránky Univerzity Pardubice http://www.uni-pardubice.cz – rubrika pro uchazeče o studium

studijní oddělení jednotlivých fakult – přes tel. ústřednu 466 036 111 – je možné volat též zdarma přes www.zlatestranky.cz a profil Univerzity Pardubice

Přidáno: 23.02.2012, Zdroj: Univerzita Pardubice

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.