Unilever nabízí studentům vysokých škol mezinárodní soutěž i případnou možnost zaměstnání

Unilever

Společnost Unilever, která patří mezi 10 nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice, připravila pro studenty českých vysokých škol již podruhé mezinárodní soutěž s názvem Unilever Game. Touto aktivitou chce oslovit studenty ve věku mezi 18 a 26 lety, kteří si hledají nebo budou hledat práci. Společnost tak získává kontakty s aktivními studenty a samotní studenti možnost seznámit se s potenciálním zaměstnavatelem. Soutěž startuje dnes, 23. listopadu 2011 a 12. ledna 2012 proběhne v Praze velké finále, kterého se zúčastní 10 nejlepších studentů. Na ty, kteří se umístí na prvním, druhém a třetím místě, čekají hodnotné ceny. Úspěšní studenti se poté mohou ucházet i o zaměstnání ve společnosti Unilever.Unilever

„Unilever se díky svým aktivitám pro studenty vysokých škol zařadil mezi 10 nejvyhledávanějších zaměstnavatelů v České republice a na veletrhu práce Career Days vyhodnotili studenti setkání s našimi manažery jako druhé nejzajímavější. I to je důvodem, proč jsme se rozhodli uspořádat finále 2. ročníku Unilever game přímo v Unileveru v Praze, kam pozveme 10 nejlepších účastníků a dáme jim tak možnost prohlédnout si prostory firmy, seznámit se s našimi značkami a promluvit si s některými manažery. První ročník soutěže probíhal pouze on-line.“ říká Martina Janebová, tisková mluvčí společnosti Unilever.

Jak soutěž v roce 2011 funguje?

Od 23. listopadu začnou studenti řešit on-line 4 případové studie spojené se 4 značkami firmy. Tento proces potrvá 4 týdny, na každou studii mají studenti 1 týden. Na základě toho pak bude 23. prosince vybráno 10 nejlepších studentů, kteří budou pozváni na finálové utkání v Praze, přímo ve společnosti Unilever. Zde budou řešit 5. případovou studii případových studií a jejich výsledky prezentovat odborné porotě, složené z manažerů firmy. Na vítěze čeká iPad 2, druhé místo bude oceněno iPhonem 4 a třetí výherce si odnese iPod Touch. Ani ostatní neodejdou s prázdnou, cenou za úspěch budou odborné knihy.

Soutěž studentům dává možnost nanečisto vyzkoušet, jak by si poradili se situacemi, které znají prozatím jen z učebnic, v praxi.

Přidáno: 23.11.2011, Zdroj: Unilever

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.