Ukončení soutěže: Staňte se tváří Vzdělání.CZ

Dnes jsme vybrali novou tvář Vzdělání.CZ! Výherkyní se stala Hana Procházková, která nám do soutěže zaslala tři fotografie, mezi kterými byla i ta, jež nás zaujala nejvíce. Vítěznou fotografii, která bude zapracována do grafické podoby Vzdělání.CZ, si můžete prohlédnout níže.

Přesto bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným za krásné fotografie, které nám do soutěže poslali. Rozhodování opravdu nebylo snadné. Nejlepší fotografie jsme proto předvybrali, vytiskli a následně jimi vyzdobili kancelář Vzdělání.CZ. Poté jsme hlasovali o nejlepší fotografii.

Pokud jste nevyhráli, můžete zkusit své štěstí a zapojit se do dalších soutěží, které probíhají na našem portálu Vzdělání.CZ.

Přidáno: 06.02.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.