Učit se světovým jazykům neznamená ztratit rok, ale naopak hodně získat!

Každoročně se hlásí stovky maturantů na vysoké školy, každoročně se desítky z nich na ně nedostanou. A právě těm nabízí pomocnou ruku vzdělávací středisko Klub Polabiny IV, s.r.o. Pardubice. Volný čas, který zájemci o vysokoškolská studia nedobrovolně získali, nemusí promarnit čekáním na Úřadu práce. Mohou ho využít dalším studiem cizího jazyka.

Vzdělávací středisko Klub Polabiny IV Pardubice pořádá nepřetržitě již od roku 1993 pro absolventy středních škol i v nadcházejícím školním roce Jednoletá pomaturitní jazyková studia angličtiny a němčiny. Mimo výukové centrum v Pardubicích organizuje středisko i studium v Žamberku a v Havlíčkově Brodě. Jazyková studia pořádá téměř se stoprocentní úspěšností absolventů těchto kurzů při následném složení přijímacích zkoušek na VŠ.

Studium je určeno ale i těm studentům středních škol, jež se ročním studiem chtějí připravit ke složení státních i jiných mezinárodně uznávaných jazykových zkoušek z angličtiny nebo němčiny. V loňském školním roce měla škola úspěšnost studentů při státních zkouškách více než šedesátiprocentní. Zásluhu na takovém úspěchu mají především znamenití učitelé. Za jeden rok se tak mohou studenti dobře naučit jeden ze světových jazyků a bez problémů pak pokračovat ve studiu na VŠ nebo nalézt pracovní uplatnění doma i v zemích Evropské unie.

Za zmínku pak stojí, že studium má všechny náležitosti řádného denního studia a je uznáno MŠMT ČR, z čehož vyplývá i hlavní výhoda: doba studia se započítává do odpracovaných let a studentům zůstávají zachovány veškeré sociální výhody, zdravotní pojištění je hrazeno v plné výši.

Bližší informace o studiu si zájemci mohou vyžádat přímo v pardubickém vzdělávacím středisku na tel. 466415718, event. na INTERNETU na webových stránkách www.klubpolabiny4.cz. Uzávěrka přihlášek je 20. srpna 2007.

Přidáno: 12.06.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.