Učeň, středoškolák, vysokoškolák 2004 - veletrh vzdělání v Ostravě

Untitled Document

Pod záštitou ministryně školství, mládeže a tělovýchovy JUDr. Petry Buzkové se na ostravském výstavišti Černá louka ve dnech 3. - 4. prosince 2004 uskuteční tradiční výstava školství UČEŇ, STŘEDOŠKOLÁK, VYSOKOŠKOLÁK.

Cílem akce je v koncentrovaném čase a prostoru podat návštěvníkům komplexní přehled o možnostech dalšího vzdělání - učňovského, středního odborného i univerzitního. Nabídka je obohacena o účast jazykových škol, škol s uměleckým zaměřením a firem z oblasti školních pomůcek a didaktické techniky. Výstava na druhé straně poskytuje prostor i zástupcům škol pro osobnou komunikaci se svými potenciálními studenty, pro představení své nabídky nebo kontakt s dodavateli učebnic, vybavení škol a apod.

Letošním 11. ročníkem vstupujeme do druhé desítky trvání této návštěvnicky úspěšné akce, která má své pevné místo na výstavním trhu v České republice. Každoročně se jí účastní více než 60 středních škol, odborných učilišť a vybraných univerzit, jazykových i uměleckých škol. Vysokou úroveň veletrhu zajišťuje i úzká spolupráce s odbornými garanty - Krajským úřadem Moravskoslezského kraje, Odborem školství Statutárního města Ostrava a Informačním a poradenským střediskem pro volbu a změnu povolání při Úřadu práce v Ostravě.

Souběžně s výstavou Učeň, středoškolák, vysokoškolák probíhá Veletrh zdraví a Výstava betlémů, umění a řemesel a pro návštěvníky je připraven pestrý doprovodný program. Aktuální informace k akci na www.cerna-louka.cz.

Autorka: Ing. Ľudmila Placová, manažerka výstavy - Ostravské výstavy, a.s.

Přidáno: 12.10.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si