Týrání zvířat není fér!

Patnáctiletá popová zpěvačka Sandra Bell nazpívala nový singl, který by měl podpořit Nadaci na ochranu zvířat. Písnička s výstižným názvem „Nechci lhát“ bude ke stažení na www.topfun.cz a výtěžek ze stahování poputuje na boj proti týrání zvířat. Na textu nové písně se podíleli také fanoušci Sandry Bell.

Sandra Bell již v srpnu vyhlásila soutěž o nejlepší text na téma „Týrání zvířat není fér!“. Z došlých 60 básniček, písniček a říkanek potom Sandra spolu s Davidem Freedomem vybrala osm nejlepších, na základě kterých sestavili text nového singlu „Nechci lhát“. Ukázku písničky si můžete poslechnout na www.sandrabell.cz, kompletní singl je ke stažení na http://www.topfun.cz/tituly/nechci-lhat. Celý výtěžek ze stahování písničky bude věnován Nadaci na ochranu zvířat. „Naším cílem není jen vydělat nějaké peníze pro nadaci, ale hlavně na problém týrání a testování na zvířatech upozornit. Díky našemu projektu některé školy dokonce zařadily tuto problematiku do vyučování,“ vysvětlila Sandra.

„Jsme opravdu rádi, že se s námi Sandra Bell spojila, protože považujeme za velmi důležité, aby se i teenageři dozvěděli o tom, jak zvířata kvůli lidem dennodenně trpí. Díky Sandřině písničce se to snad povede,“ řekla Alena Heinová z Nadace na ochranu zvířat.

Projekt „Týrání zvířat není fér!“ ovšem nekončí, Sandra Bell bude ve své snaze pokračovat i nadále. Druhé kolo soutěže, tentokrát o nejlepší videoklip k singlu „Nechci lhát“, již úspěšně odstartovalo. Nejpovedenější videa budou k vidění na TV Stream a autoři budou odměněni.

O Sandře Bell

Sandra Bell se narodila 11. 11. 1992 ve Frýdku Místku. Od svých třinácti let, kdy nazpívala první písničku, absolvovala desítky koncertů a vystoupení. Její singly „Chocolate“ a „Ve snu budem lítat“ zaznamenaly úspěchy v českých hitparádách. Kromě zpěvu se Sandra pod dohledem Filipa Jankoviče věnuje také modernímu tanci.
Více na www.sandrabell.cz.

O Nadaci na ochranu zvířat

Nadace na ochranu zvířat vznikla v roce 1994. Je to nevládní nezisková organizace, jejímž úkolem je získávání a přerozdělování financí. Pravidelně podporuje útulky a záchranné stanice pro volně žijící živočichy, ale důraz klade také na vzdělávání a osvětu v oblasti ochrany zvířat, přírody a životního prostředí. Nadace je členem několika mezinárodních organizací a pravidelně spolupracuje s redakcí pořadu „Chcete mě?“ na ČT. Moderátorka tohoto pořadu Marta Kubišová je čestnou členkou nadační správní rady.
Více na www.ochranazvirat.cz.

 

Přidáno: 15.01.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.