Trimestrální kurzy v Österreich Institutu Brno

Jaký je to jazyk? Má 110 miliónů rodilých mluvčích, v 7 evropských státech je úředním jazykem a je nejrozšířenějším jazykem v Namibii. Pro Čechy je blízká, pro evropský obchod důležitá a pro současnou dobu praktická! Němčina! Přijďte ji studovat do Österreich Institutu Brno a za rok si poklábosíte i se švýcarským bankéřem.

Angličtina je v současné době světovým jazykem číslo jedna, to je pravda. Avšak v Evropě je tomu prakticky jinak. Němec vám trasu na krásné Brémské náměstí anglicky nevysvětlí. Švýcarský podnikatel s vámi smlouvu v angličtině neuzavře a rakouský baron svoji krásnou němčinu za nic světového nevymění.

Naše republika je u němčiny tak blízko, že je až hříchem, když ji neumíme. Österreich Institut Brno je jazyková škola, která je expertem na výuku němčiny. Z nepřeberného množství kurzů si vybere každý – výletník, zdravotní sestra, maminka na mateřské dovolené, aktivní důchodce či podnikatel.

Kurzy 3 v 1 - za 1 rok o 3 úrovně výš!

Novinkou pro tento školní rok jsou trimestrální kurzy všeobecné němčiny. Jeden kurz trvá 3 měsíce, probíhá dvakrát týdně 3 vyučovací hodiny. Po absolvování kurzu postoupíte vždy o jednu úroveň výš – z čehož vyplývá, že za jeden školní rok zvládnete tři kurzy.

Na konci roku se nálepka vašich německých znalostí „začátečník“ stane minulostí a z vás bude celkem slušný pokročilý mluvčí němčiny. Své studium můžete završit mezinárodní zkouškou ÖSD A2 Grundstufe Deutsch a získat tak oficiální a mezinárodně uznávaný diplom.

Alltag & Beruf – všeobecná a odborná němčina v jednom

V rámci kurzů Alltag & Beruf se již od začátečnické úrovně budete učit němčinu pro každodenní život a zároveň také speciální němčinu, kterou budete používat v pracovním životě.

Naučíte se vést rozhovory v němčině, budete umět ústně i telefonicky domluvit pozvání či rezervovat si lístky, dokážete získat informace o zboží, cenách nebo platebních možnostech, napíšete svůj životopis v němčině a budete schopni vyjadřovat se k tématům, která vás zajímají. Nedílnou součástí je samozřejmě i německá gramatika, která vám dopomůže k vybroušení vašich konverzačních dovedností.

Proč studovat v Brno...
- široká nabídka kurzů – Östereich Institut Brno pořádá standardní a intenzivní kurzy, firemní kurzy, doučování žáků, kurzy připravující na mezinárodní zkoušky, speciální gramatické a konverzační kurzy a také kurzy hospodářské němčiny
- individuální přístup – na základě osobních pohovorů vám bude připraven kurz přesně na míru, vy budete centrem zájmu, vaše požadavky a návrhy budou zahrnuty do učebního plánu kurzu
- jednotný učební plán – všechny kurzy mají dopředu známou a srovnatelnou kvalitu – budete vědět, jaké jazykové úrovně na konci kurzu dosáhnete a na jakou mezinárodně uznávanou zkoušku budete připraveni
- odborně kvalifikovaní a didakticky proškolení čeští i zahraniční lektoři
- metodická různorodost, moderní a aktuální učební materiály
- příprava na mezinárodně uznávané zkoušky ÖSD
- přátelská atmosféra ve světlých a příjemných učebnách
- snadná dostupnost v centru Brna.

Kontakty:Österreich  Institut - výuka
Österreich Institut Brno
Moravské náměstí 15
602 00 Brno
Tel: +420/549241991  
Fax: +420/549241998
www.oei.cz
oei@oei.cz

Jsme tu pro Vás: po-pá 10.00-13.00 a 14.00-17.30 hod.

Přidáno: 09.09.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.