TRENDY album Sandry Bell právě vychází

Sandra Ball - TrendyPatnáctiletá Sandra Bell dnes po dvou letech pilné práce vydává své debutové album Trendy. Mladá zpěvačka se rozhodla jít svou cestou a první CD, obsahující 11 autorských skladeb, vydat u Popron music na vlastní pěst, bez asistence producentů nebo velkých vydavatelských firem. Vzniku alba předcházela mnohá úskalí, která Sandra nakonec zdárně překonala. Sama si prostřednictvím internetu po dlouhém hledání vybrala textaře Lauter von Bacha a Jana Krůtu, autory hudby Davida Freedoma a Jakuba Svozila, byla autorkou námětu jednotlivých skladeb, podílela se na hudebních aranžích, připravila si klipy pro TV Stream a během příprav alba uplatnila spoustu nastřádaných nápadů.

Album Trendy je stejně jako Sandřin pohled na hudbu a okolní svět, pestré, hravé a proplouvá několika hudebními žánry. Sandra zpívá o věcech, které jsou blízké většině teenagerů, do svých písniček promítá pocity, zážitky a zkušenosti doprovázející její vstup do světa dospělých. Více napoví i názvy jednotlivých skladeb nového alba: AHA, Fashion, Anděl strážný, Zamilovaná nebo Nechci lhát. Za zmínku stojí také speciální intro nového alba.

„Na úplném začátku jsem vůbec netušila do čeho jdu. Zpívám odmala, postupně jsem začala veřejně vystupovat, přibyly koncerty a vydat desku tedy bylo dalším logickým krokem. Třináctiletou holku ale nikdo nebere moc vážně, takže to zpočátku nebylo vůbec jednoduché. Pořád jsem si opakovala, že to nesmím vzdát. Jsem ráda, že jsem nakonec našla spolupracovníky, kteří mi naslouchali a dali mi důvěru. Po téměř dvou letech se mé úsilí konečně zúročilo a album je na světě. Je přesně podle mých představ a myslím, že mu moje generace bláznivých teenagerů bude dobře rozumět. Je v něm celých 18 měsíců mého života a těší mě, že jsem se nemusela nikomu přizpůsobovat, dělat kompromisy,“ popisuje okolnosti vzniku nové desky Sandra Bell.

CD Trendy vydává POPRON Music.

Více informací a vlastní televizi SB TV s rozhovory a videem najdete na www.sandrabell.cz.

Debutové album Sandry Bell Trendy můžete nyní vyhrát v soutěži na adrese http://soutez.vzdelani.cz.

Přidáno: 30.04.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.