Transmission 2009, taneční megashow plná světových DJských hvězd!

Druhá největší pravidelná halová akce v Čechách s názvem Transmission již čtvrtým rokem baví tisíce fanoušků elektronické hudby, a zejména stylu Trance, který je u nás dlouhodobě nejpopulárnější. Letos přichází agentura United Music již se šestým pokračováním této oblíbené noci, kterou minulý rok navštívilo téměř 13.000 fanoušků jak domácích, tak i z okolních států, kde se Transmission stává rok od roku populárnější. V sobotu 14. listopadu tak zažije pražská O2 arena další nezapomenutelnou show, jejíž téma zní Acient Mysteries, které vám přiblíží trailer, jenž je k vidění na www.transmission.cz. I letos se na Transmission představí světová Djská špička, kterou tvoří pouze zahraniční umělci.

Markus Schulz je jméno, které není třeba více představovat. Původem Němec, který se v 13 letech přestěhoval do USA, kde nastoupil na rychlou cestu k vrcholu slávy tanečního trancu. K Transmission má Markus speciální vztah, o čem svědčí i fakt, že k akci složil oficiální hymnu The New World. Videoklip, který k ní později vznikl, se natáčel na Transmission a vysílaly ho hudební televize po celém světě. Markus má aktuálně na svém kontě, včetně kompilací, 8 album, z toho momentálně čerstvé je jeho 3. autorské album Dakota, a videoklip ke skladbě Do You Dream.

Druhým headlinerem bude Sander van Doorn z Holandska, který naposledy do Prahy zavítal v červnu a domácí publikum nadchnul na vyprodané Sensation. Je fenoménem jak pro fanoušky, kolegy z branže, tak pro hudební kritiky, které ho i přes to, že svůj debut Supernaturalistic vydal jen v roce 2008, označují za geniálního umělce. Svedčí o tom i spolupráce s takovými hvězdami jako je Depeche Mode a nebo The Killers . Na jeho sessions, ve kterých kombinuje elementy trancu, techna, housu a elektra, se chodí vybláznit davy po celém světě. Na Transmission bude hrát poprvé a jeho vystoupení bude bezesporu patřit k vrcholům noci.

Svoji premiéru na Transmission má před sebou i další sympatický Holanďan Menno de Jong, který už má na svém kontě vystoupení na akcích jako Godskitchen,

Gatecrasher, Creamfields, Trance Energy, Sensation White, Mysteryland, Amnesia Ibiza, Love Parade, Berlin, The Gaudi Arena v  Moskvě  a nebo WMC v Miami. Tento 24letý hudební mág je bez debaty dalším adeptem na holandský trance trůn.

Svůj loňský úspěch se svým živým vystoupením jistě zopakuje italský producent Giuseppe Ottaviani, kterému právě vyšlo první autorské album s názvem GO! Českou premiéru pak bude mít Angličan Gareth Emery, jehož hvězda každým dnem strmě stoupá, a domácí publikum po něm poslední rok hlasitě volá.  Šestici hudebníků uzavře holandský DJ a producent San, který naposled vydal kompilaci z české akce Sensation s názvem White Eyes a který spolupracoval např. s  M.U.S.E.

Své speciální vystoupení připravuje VJ´ské trio Vision Impossible, mající „na triku“  originální projekce v největších světových klubech,  a kteří pro Transmission vždy vytváří originální projekce k danému tématu.  Tato sestava opět slibuje skvělé hudební a vizuální zážitky.

Vstupenky na Transmission jsou v prodeji prostřednictvím sítě Sazka Ticket za 990Kč, a jejich cena se dále zvyšuje. V prodeji jsou i tzv. Golden vstupenky do klubového patra O2 areny. Více informací na www.unitedmusic.cz a na www.transmission.cz

Přidáno: 06.11.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.