Trafo, nový internetový portál, multimediální internetové stránky pro mladé lidi

Trafo - logoPortál pro nápady, které inspirují. Zúčastněte se on-line soutěže a vyhrajte skvělé ceny. Sdílejte své zážitky a příběhy.

Prostřednictvím vašich video nahrávek, článků nebo fotek máte šanci říct celému světu, co se vám líbí, či nelíbí, podělit se o své názory, zkušenosti a příběhy každodenní nebo ty, které vám změnily život, nebo cokoliv jiného, co je důležité pro vás a ostatní by o tom měli vědět. Každý příspěvek bude zařazen do soutěže, ve které můžete vyhrát iPod či Kartu mládeže EURO<26.

iPod Karta mládeže EURO<26

Trafo je portál pro lidi jako jste vy, lidi, kteří chodí po světě s otevřenýma očima, navštěvují různá místech a poznávají  jiné  kultury. Čtěte,  komentujte a  diskutujte o tom, co si jiní myslí, o situace  ve světě, cestování, událostech ve světě, dobrovolnictví, či sami otevřete diskuzi na jiná důležitá a zajímavá témata.

Koukněte na: www.europeanyouthcard.org/trafo.

Přidáno: 14.01.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si