Tomio Okamura sní svůj český sen!

FRAGMENTUž několik let se setkáváme s tváří člověka, který vstoupil do našeho povědomí jako zástupce cestovních kanceláří radící spoluobčanům, jak se nenechat „napálit“ při svých cestách do zahraničí. Dnes patří k nejznámějším mediálním tvářím a nikdo se vlastně ani nediví.

Kdo ale ve skutečnosti je Tomio Okamura? Úspěšný podnikatel? Mluvčí a majitel cestovní kanceláře? Vše dohromady a ještě více? Odkud přišel? Jaké měl dětství? Jaký má vliv na současné dění nejen v cestovním ruchu?

Odpovědi na tyto a další otázky vám dá Tomio sám ve své autobiografii, která vychází již 5. dubna.

Konečně budete mít možnost přečíst si o cestě na výsluní českého showbussinesu a udělat si nezkreslený názor na muže, který žije svůj český sen.

Anotace:
Znáte ho jako toho „českého Japonce, co zastupuje ty cestovky“.
Jmenuje se Tomio Okamura a už si všichni zvykli, že vystupuje v reality show, jindy diskutuje s předsedou vlády a často komentuje ekonomické události.

Málokdo se ptá: „Kde se tu ten kluk vzal a co ho dostalo před televizní kamery?“
Tento příběh nechce zvýšit popularitu Tomia Okamury, ale vysvětlit, proč a jak se tu objevil.

Tento příběh je o Asiatovi, který začínal od nuly a svým vystupováním a pílí se dopracoval k úspěchu a uznání.
Je to příběh i o naší zemi, ve které se Tomio potýkal nejen s provinční malostí, ale také se zločinným chováním malých podvodníčků i velkých ministrů.

Tomio Okamura není geniálně talentovaný, není ani nadprůměrně vzdělaný a neměl nikdy žádné konexe.
Vytrvalost, pracovitost, poctivost jsou jeho talentem, který v sobě může objevit každý z nás…

Tento příběh začíná…

Přidáno: 31.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.