To je dneska mládež! 6 bizarností, kterými se baví studenti

Vzdelani

V dnešní době hledáme na internetu informace, práci i zábavu. A i k jejímu rozvoji síť výrazně přispěla. Jenom díky okamžitému sdílení statusů, fotek a videí vznikla řada nových společenských aktivit, zábav a šíleností, kterými se baví lidé na celém světě. Důležité je svou vlastní bláznivinu poslat dál, ať vás každý vidí. Poradíme vám šest úletů, do kterých se můžete pustit ihned po přečtení tohoto článku.

Jako prkno

Úkol je jednoduchý. Vyberte si to nejnepravděpodobnější místo a položte se tam jako prkno. U plankingu jde o to, nechat se zvěčnit na tom nejnebezpečnějším nebo nejpotrhlejším místě v horizontální pozici. Najdete spoustu fotek, jak lidé leží na basketbalovém koši, na formuli, na tygrovi, na zábradlí nebo dokonce sami na sobě. Zkuste se zamyslet a najít ještě zajímavější polohu, se kterou se nezapomeňte pochlubit na Facebooku nebo YouTube.

Hlavou dolů

Jedna z kampaní na batmanning hovoří jasně. Planking je pro holky, takže kluci se pověsí hlavou dolů. Princip zůstává stejný. Vyfotit se na tom nejpodivnějším místě, tentokrát ale hlavou dolů. Možnosti jsou tedy více omezené na to, kde se člověk může zavěsit. Internet je toho plný a fantazii se meze nekladou. Jste-li fanoušky Batmana anebo prostě chcete pobavit své přátele, vymyslete něco dosud nevídaného. Důležité je, mít se za co zavěsit. 

Peníze nebo fotku? Obojí!

Další internetovou zábavou je tzv. moneyfacing. Tato fotománie spočívá v prosté a bezpečné psině. Vytáhněte některou z bankovek, kterou máte po kapsách a přehněte ji v polovině. Vyberte si vhodnější polovinu obličeje zobrazené osobnosti a svou vlastní tváří doplňte celý portrét. Důstojné výrazy můžete vylepšit vyplazeným jazykem, šilhajícíma očima, popíjením piva nebo vyšpulenou pusou.

Už zase skáču po posteli

Nic, co byste neznali. Bed jumping, čili skákání po posteli, ovšem už způsobilo pár propadlých roštů a výjimečně i rušení nočního klidu. Především kvůli nadšencům, kteří se, stejně jako v ostatních případech, snaží předstihnout ostatní v originalitě, nápadu a samotném podání svého skoku. Nejlepší je samozřejmě, vypomoci si předměty a doplňky. Překvapit můžete také v netradičním kostýmu. Skákat na posteli v pyžamu by bylo trochu fádní. Tak do toho, jump!

Létající lidé

Jenom přešla jedna vlna šílených snímků a hned odstartoval nový trend s názvem kamehamehaing (hadokening). Móda fotit se v pózách zachycujících akční scény z filmů pochází z Japonska. Nečekejte však žádný Matrix, Ironmana nebo jiného „mana“. V japonské kultuře jsou populární manga komiksy a anime, místní kreslené filmy. V těchto médiích hlavní hrdinové ovládají bojová umění a příběhy jsou plné soubojů, při kterých soupeři létají vzduchem několik metrů. Právě tento fenomén se hadokening snaží na fotografiích zachytit. Vy ovšem nebudete mít k dispozici speciální efekty, ale vlastní hlavu s nápady. Vyskočte do vzduchu a nechte se alespoň na fotce svým soupeřem odhodit do dálky.

Sranda na pár vteřin

Zábavu si umí mladí užít i bez sociálních sítí a zveřejňování maličkostí ze svého života. Aplikace Snapchat naopak umožňuje posílat fotky, videa a zprávy, které by měl vidět jen jejich příjemce. Je to jako z filmu o agentech, tedy jakési po přečtení, spalte. Ve stahování se aplikace dostala do TOP 10. Je jasné, že tuto funkci využijete při posílání tajných a lechtivých informací, případně při posílání taháku při hodině.    

Zdroje fotografií: www.zgzdesign.es, midwestsportsfans.com, bpatricksullivan.wordpress.com, www.trendhunter.com

Přidáno: 27.05.2013, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si