Tipy na VOŠky na Moravě

Hledáte alternativu k vysokoškolskému studiu a jste z Moravy či ze Slezska? Rádi byste po škole pracovali na úřadě nebo v oblasti justice? Veřejně správní akademie – vyšší odborná škola v Brně a Vyšší odborná škola Sokrates v Ostravě jsou tady pro vás a pomohou vám k získání vysněné kariéry. Milujete cestování a lákají vás daleké země? Staňte se „Goodwillákem“ a studujte cestovní ruch nebo zahraniční obchod!

Veřejně sprVeřejně správní akademie - VOŠávní akademie – vyšší odborná škola, s.r.o., Brno

První škola v České republice připravující pracovníky veřejné správy.

Veřejně správní akademie – vyšší odborná škola, s.r.o. je prestižní školou, která poskytuje vzdělávání již od 1. 9. 1993. Absolventi oboru Veřejnosprávní činnost se uplatní ve veřejné správě – na úřadech, ale i v oblasti justice. Pokud si zvolíte obor Personální řízení, získáte znalosti a dovednosti z oblasti personálního řízení, metod personální práce a personálního managementu. Součástí vyššího odborného vzdělávání je odborná praxe, kde si nejen ověříte získané teoretické poznatky, ale dobu praxe můžete také využít k navázání kontaktů pro pozdější pracovní vztah.

Studenty přijímáme bez přijímacího řízení do 27.9.2012.

www.vsa.cz

 

GOODWILL – vyšší odborná škola, s. r. o., Frýdek-MístekGoodwill - VOŠ

Proč studovat u nás?

  • kvalitní škola s dlouholetou tradicí a stovkami úspěšných absolventů

  • studijní obory Zahraniční obchod a Cestovní ruch

  • studium vysokoškolskou formou výrazně zaměřeno na požadavky praxe

  • moderní vybavení

  • vstřícná studijní atmosféra

  • vynikající pedagogický sbor

  • individuální přístup ke studentům

  • dlouhodobě nízké školné

  • vlastní výuková skripta

  • spolupráce s mezinárodními školami a významnými firmami

  • bohatý studentský život

  • Přijímáme bez přijímacích zkoušek!

...a mnohé další důvody, proč se stát "Goodwillákem"

Více na http://www.vos-goodwill.cz.

Facebook

 

VOŠ SoSOKRATES - VOŠkrates, Ostrava

Právo a ekonomie - naše DiSciplína!

Vyšší odborná škola SOKRATES poskytuje vzdělání v oboru právo a ekonomie. Po absolvování školy získáš díky praktickému zaměření

í studia velkou jistotu nalezení zaměstnání. Můžeš pracovat jako právní asistent v advokátní, notářské nebo exekuční kanceláři, jako specialista pohledávek, manažer lidských zdrojů či samostatný personalista. Můžeš se také stát zaměstnancem Policie ČR nebo městské policie.

Studium na VOŠ SOKRATES je nyní za symbolické školné– studenti denní formy studia platí školné pouze 5 980 Kč za rok. Termín pro uzávěrku přihlášek je stanoven na 31.05.2012. Přijímací zkoušky budou 24.6.2012.

Bližší informace dostanete na bezplatné telefonní lince 800 100 570 nebo naleznete na www.sokrates.cz.

 

Chcete raději studovat vyšší odbornou školu v Praze? Přečtěte si naše tipy! Za přečtení také určitě stojí 10 důvodů, proč studovat VOŠku.

Kompletní seznam vyšších odborných škol v České republice naleznete v Katalotu škol a agentur.

Přidáno: 28.05.2012, Zdroj: Vzdělání.CZ Autor: Jana Zmrzlíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…