The Tap Tap zahajují Trutnov!

"The Tap Tap je kapela, která naprosto přirozeně splyne s duchem festivalu a vpluje do jeho rozbouřených vod. Stejně jako John Cale patří z českých kapel The Tap Tap k těm, které zde měli hrát už dávno.", uvedl zakladatel a ředitel akce Trutnov Open Air Music Festival, pan Martin Věchet.

Kapela ve své honbě za záchranou světa nezapomíná ani na Indiány a proto se chystá na festival „Trutnov“, který bude 17. 8. 2012 slavnostně zahajovat. Kromě hymny „Konec světa – zrušeno“, která před nedávnem zněla v anglické verzi Londýnem, přivezou The Tap Tap řadu dalších známých písní. K příležitosti tohoto festivalu také oprášili hit Indiánská dýmka míru od kapely Žlutý pes, která díky svému pojetí, skvěle zapadá do celkové atmosféry a rozhodně by zde neměla chybět.

Aby toho nebylo málo, hned další den se kapela prozměnu chystá na pražský Střelecký ostrov, kde svým koncertem podpoří festival Prague Pride.

Kapela The Tap Tap
The Tap Tap (www.thetaptap.cz) je kapela tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu, kterou v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupují na velkých i menších českých festivalech, soukromých oslavách i firemních večírcích a díky spolupráci s Českými centry stále častěji vyráží i do zahraničí (Bratislava, Madrid, Varšava, Brusel, Lucembursko). Mezi poslední velké úspěchy patří například nové CD „Párty Na Kolečkách“, nebo již podruhé vyprodaný mikulášský koncert ve Státní opeře, vysílaný v přímém přenosu na ČT1. Osvětový klip "Řiditel autobusu" získal 1. cenu poroty i diváků v soutěži Zlatá pecka a 2. místo v soutěži Louskáček 2012. V nedávné době The Tap Tap vystupovali  v rámci doprovodného programu letních olympijských her v Londýně a nyní se především připravují na celostátní benefiční akci a happening s názvem "Koncert proti konci světa".

Přidáno: 15.08.2012, Zdroj: The Tap Tap

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.