The Tap Tap si sedí za svým! Jedenáctá párty na kolečkách!

Kapela The Tap Tap pokračuje ve spanilé jízdě a pořádá již jedenáctý ročník Párty Na Kolečkách. Na tradičním benefičním koncertu kapela představí písničky z nově chystané desky Moje Volba. V premiéře zde zazní skladba ušitá na míru fanouškům české fotbalové reprezentace - HRRR NA NĚ! Celá akce se totiž ponese duchu fotbalové jedenáctky. S kapelou vystoupí Marian Bango, Miloš Vacík, Makabara Trio, Lidová muzika Notičky, DJ Baltazar a ze Španělska do Archy přijede MILLION DOLLAR MERCEDE$ BAND.

Na XI. ročníku Párty Na Kolečkách, která bude plná nejen hudebních novinek, vystoupí kapela The Tap Tap. Ta na sklonku loňského roku zachránila svět písní „Konec světa – zrušeno“ na Koncertu proti konci světa. Kapela ani teď nelení a ještě před tím, než v dubnu začne nahrávat novou desku s názvem Moje Volba, to v Arše ve středu od 20:00 pořádně rozehraje a hru vykopne představením svého zbrusu nového a pěkně ostrého loga.

Celý večer se odehraje ve fotbalovém stylu a ponese se v duchu fair-play, odvahy a hrdosti. Vedle svých největších hitů jako „Řiditel autobsu“ a „Kdybych já byl xindl“ představí také pokřiky speciálně připravované pro českou fotbalovou a sportovní reprezentaci a skladbu pro sportovní fandy HRRR NA NĚ! Jak dodává šéf a kapelník The Tap Tap Šimon Ornest: „Chceme nejen podpořit naše sportovce, ale také ukázat, že v Čechách je velké množství fanoušků se zdravotním postižením, kteří sice sami sportovat nemohou, ale sportovní dění velmi aktivně sledují a podporují jako diváci a zarytí fandové.“ Diváci, kteří přijdou ve fanouškovském či fotbalovém převleku, dostanou malý dárek. The Tap Tap návštěvníkům koncertu exkluzivně nabídne ke stažení písničku z právě připravované desky.

Na koncertě zazní také Vltava, kterou The Tap Tap nacvičuje na své vystoupení v rámci Pražského jara, a to v originální verzi, kterou čistě pro bicí nástroje upravil lektor projektu STUDEO Tomáš Reindl. Kapelu v divadle Archa podpoří skvělý slepý slovenský zpěvák Marian Bango, Lidová muzika Notičky a zrakově postižené dívčí seskupení Makabara Trio, které zahájí koncert Svatovítským chorálem. Dále pak Miloš Vacík, DJ Baltazar a jako zahraniční host přijede španělská kapela MILLION DOLLAR MERCEDE$ BAND.

Kapela The Tap Tap se také rozhodla ukázat, že odvaha, snaha, hrdost a fair play mají stále velkou cenu, a pěti významných českým a zahraničním osobnostem udělí ŘÁD BOŽÍHO MLÝNA. Ten letos dostane Karel Schwarzenberg za fair play při prezidentské volební kampani, fotograf Robert Vano za svobodný projev v umělecké tvorbě, spisovatelka a překladatelka Natalie Gorbaněvská za příkladnou statečnost, Madeleine Albrightová za přínos demokracii a Bessel Kok za podporu Koncertu proti konci světa.

Vstupné na koncert:
200 KČ, student/senior 170 KČ, děti do 12 let zdarma
Předprodej vstupenek
v pokladně divadla Archa a v sítích Ticketpro a Ticketportal.

Místo konání:
Divadlo Archa
, Na Poříčí 26, Praha 1
www.divadloarcha.cz

www.thetaptap.cz

Přidáno: 26.03.2013, Zdroj: The Tap Tap

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.