The Sims 3 – nejočekávanější hra roku je konečně tu

EA

Vyzkoušejte si život nanečisto

Praha 5. června 2009 – The Sims™ 3, nová generace kulturního fenoménu a nejprodávanější série na PC všech dob, je od dnešního dne konečně dostupná i v České republice. Fanoušci dvou předešlých dílů se tak konečně dočkali dne „D“. V těchto dnech jde dlouho očekávaná hra ve 22 jazykových verzích do prodeje v 60 zemích. Od prodeje první hry v roce 2000 do dubna minulého roku bylo prodáno neuvěřitelných 100 milionů her The Sims po celém světě. The Sims 3 - hračkaNový díl tak zcela jistě aspiruje na nejprodávanější herní titul.

Počítačová hra The Sims 3 umožňuje vyzkoušet si jiný život než ten, který právě v reálu prožíváte. Stanete se stvořiteli postav, jejichž vzhled, charakter a osudy sami řídíte. Život vytvořených simíků máte zcela ve svých rukou: budujete a zařizujte jejich domovy, oživujte jejich příběhy. Vy rozhodnete, zda vaši simíci povedou spokojený a šťastný život až do konce svých dní, nebo zakusí nejrůznější těžkosti a šokující zvraty. Je to jen na vás!

Novinkou v The Sims 3 je například to, že život simíků probíhá v otevřeném prostředí plném života, které začíná hned za prahem jejich dveří. Svoboda pohybu a činností v The Sims 3 tak posouvá hru o krok dál. Vzhled postav a jejich charaktery jsou daleko propracovanější a realističtější. V široké nabídce povahových vlastností je možnost zvolit statečnost, kleptomanii, nešikovnost, romantiku a mnoho dalších. The Sims 3 - Lifetime WishJsou zde neomezené možnosti úprav designu interiérů jejich domovů a exteriérů životního prostředí.

Ovládání nové hry je celkově daleko jednodušší a intuitivní.

Hru The Sims 3 je možné zakoupit ve všech prodejnách, které nabízejí herní tituly, za 1.399 Kč. Speciální sběratelská edice, která obsahuje například speciální 2GB USB flash disk či soundtrack, je k dostání exkluzivně pouze v Tescu za 1.599 Kč.

Více informací na: http://cz.thesims3.com/ nebo www.electronicarts.cz.

O Electronic Arts

Společnost Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je předním světovým výrobcem interaktivně-zábavního softwaru. Od svého vzniku v roce 1982, celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače, mobilní zařízení a internet. Na trh dodává své produkty pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS Freestyle™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2008 ohlásila společnost EA tržby GAAP ve výši $3,67 miliardy a vydala 27 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.electronicarts.cz. Více informací o produktech EA a kompletní texty tiskových zpráv naleznete na www.electronicarts.cz.

EA, EA SPORTS, EA SPORTS Freestyle, POGO a Need for Speed jsou ochrannými nebo registrovanými ochrannými známkami Electronic Arts Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo dalších zemích. „PlayStation“, „PLAYSTATION“ a „PSP“ jsou registrovanými ochrannými známkami Sony Computer Entertainment Inc. Microsoft, Xbox a Xbox 360 jsou ochrannými známkami skupiny společností Microsoft. Wii a Nintendo DS jsou ochrannými známkami Nintendo. Všechny ostatní známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Přidáno: 05.06.2009, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.