Termín pro uzávěrku přihlášek za zvýhodněný poplatek 200 Kč!!!

SOKRATES - příprava na VŠ - logo

Už jen 6 dní máte možnost přihlásit se ke studiu  na VOŠ SOKRATES za zvýhodněný poplatek 200 Kč!!!

Termín pro uzávěrku přihlášek za zvýhodněný poplatek 200 Kč (standardní poplatek je 490 Kč) je stanoven do 31.1.2011. MOŽNOSTI PŘIHLÁŠENÍ: on-line na internetu - v odkazu "Přijímací řízení", e-mailem na: vos@sokrates.cz, telefonicky na bezplatné kontaktní lince: 800 100 570, telefonicky na mobilním čísle: 603 365 984, přihláškou zaslanou poštou na kontaktní adresu.

Přidáno: 27.01.2011, Zdroj: Sokrates Autor: Tereza Adamčíková

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…
S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…