Teď němčina, v budoucnosti náskok

Zvyšte svou kvalifikaci a možnost přijetí na vysokou školu. Zvyště svou šanci na pracovním trhu a tím i plat! Kde? Na Österreich Institutu Brno od 1. září 2008 v Pomaturitním denním studiu!

U nás vyučujeme němčinu podle nejnovějších metod a setkáte se s novými, zajímavými lidmi. Příjemnou atmosféru pestré výuky na Österreich Institutu Brno doplňují zajímavé a aktuální učební materiály, motivovaný tým lektorů a zázemí, které může nabídnout mezinárodní kulturní instituce. KonverzaceBěhem svého studia máte možnost stále sledovat svůj studijní pokrok, tedy zažít pocit úspěchu, který je při učení velmi důležitý.

Status studenta po celý rok

Pomaturitní denní studium je zařazeno ve vyhlášce MŠMT č.322/2005 Sb., ve znění pozdějších předpisů, tedy jedná se o status studenta pro ty, kteří v roce, kdy se přihlašují do pomaturitního studia složili svou první maturitní zkoušku. Tím získají všechny právní a sociální výhody, které statut studenta obnáší.

K naší výuce také patří doplňkový program, jako jsou exkurze do rakouských institucí (návštěva rakouské instituce v ČR), v květnu exkurze do Vídně, výstavy, autorská čtení, setkávání studentů, vánoční večírek s nadílkou apod. Kulturní akceSoučástí výuky je i příprava na mezinárodní zkoušky z němčiny ÖSD či na přijímací zkoušky ke studiu germanistiky. Díky mezinárodní zkoušce se můžete hlásit také na univerzity v německy hovořících zemích.
Používáme  nejnovější vyučovací metody, nabízíme Vám semináře s rodilými mluvčími. Klademe důraz na praktické využití Vašich znalostí.

Němčinu umět používat

Na Österreich Institutu Brno se němčinu v německy hovořícím prostředí nejen naučíte, ale také ji i vyzkoušíte při našich různých kulturních akcích, kde je vždy možnost komunikovat s rodilými mluvčími. Více se o akcích dozvíte na našich webových stránkách www.oei.cz.

Zastavte se na Österreich Institutu Brno a přesvědčte se, že němčina může být (vý)-hrou!

Naši studenti s lektoryÖsterreich Institut Brno s.r.o.
Moravské náměstí 15
602 00 Brno
Tel: 549 241 991 
Fax: 549 241 998
www.oei.cz
oei@oei.cz

Jsme tu pro Vás:
po-pá 10.00-13.00 a 14.00-17.30 h.

Přidáno: 25.08.2008, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.