Tady si vás pracovní nabídky najdou

Hledat práci můžete různými způsoby. Existuje papírová inzerce, vývěska úřadu práce, kontakty dobrých známých nebo inzerce oborových organizací. Nejvíce nabídek ale stejně najdete na internetu. Ať už na kariérních stránkách konkrétních firem, na webu úřadu práce nebo mezi nabídkami pracovních agentur. Pokud byste chtěli být poctivý a hlídat všechny podobné weby, kde máte reálnou možnost najít vhodnou nabídku práce, zabralo by vám to až příliš mnoho času. Z toho důvodu vznikl specializovaný server pracovni-mista.cz.

Na této adrese rychle a pohodlně najdete přehled volných pracovních míst evidovaných na úřadech, v agenturách a firmách. Vše se nachází přehledně na jednom místě, takže nebudete muset každý den prohlížet nespočet spletitých stránek potenciálních zaměstnavatelů. Server pracovni-mista.cz je uživatelsky přívětivý a má pouze jednu ústřední funkci - hledání odpovídajících pracovních nabídek.

Ve vyhledávání serveru pracovni-mista.cz můžete vybírat z kompletního přehledu volných pracovních míst nebo z nabídek řazených podle krajů, oborů, profesí, podle úřadů práce a z abecedního seznamu inzerujících firem. Chcete-li však mít jistotu, že vám neunikne ani jedna nová pracovní nabídka, využijte chytrou funkci tohoto serveru. Díky rychlému zadání vaší emailové adresy do systému si nechte zasílat aktuální informace o nových nabídkách práce.

V průběhu dubna bude pro uchazeče o zaměstnání spuštěna poradna, kde se zájemci dozví vše důležité, co se týká hledání práce, vlastní prezentace na trhu práce, nástupu na novou pozici nebo práv a povinností zaměstnanců i zaměstnavatelů. Díky serveru pracovni-mista.cz dostanete zdarma kompletní servis týkající se hledání práce na internetu. Buďte připraveni najít si tu pravou práci.  

Přidáno: 02.04.2014, Zdroj: Pracovní-místa.cz Autor: Petra Šmejdová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.