Suvereno vytahuje další „ESO“ z rukávu

Že slovenský raper Suvereno vydává 19. 11. 2012 v pořadí již své třetí album „Alchymista“ a naděluje tak svým fanouškům dárek pod stromeček, je již známo. Nicméně talentovaný raper se rozhodl fanoušky potěšit letos několikanásobně.

Dalším dárečkem, kromě alba Alchymista je nový videoklip „Bláznovstvá“, na který se však můžeme podívat již Suverenodnes na youtube.com.

Je známo, že Suvereno velmi rád spolupracuje na hudbě s jinými umělci a ani u skladby „Bláznovstvá“ tomu není jinak. V písničce rapera svým zpěvem doplňuje sexy zpěvačka Lucie Molnárová, která si zároveň ztvárnila roli také ve videoklipu. O pozitivní hudbu se postaral český producent Milenium, a ačkoliv v textu Suve řeší disharmonii mezi rozumem a srdcem, příběh před kamerou pojal s dávkou humoru. Děj je chronologicky a retrospektivní, od dob dětství až po dospělost, aby si, podle něj, lidé uvědomili, co jim právě v dospělosti chybí.

„Skladba, aj videoklip sú o návrate do čias plných bezstarostných radostí. Chcel som poukázať na to, že okrem rozumu, ktorý nám velí až príliš často, je tu ešte srdce, no akoby sme na neho zabúdali. Rozhodnutia srdca sú odvážne, zatiaľ čo rozum je príliš vypočítavý a kalkulatívny, a teda veľký zbabelec. Zo skladby a videa však ide vtipná atmosféra. Chcel som totiž, aby sa ľudia pri ňom dobre bavili. Mojim zámerom je vyčarovať v týchto "strašidelných" časoch na tvári úsmev,“ dodal raper Suvereno, který svým fanouškům již brzy odtajní další své Vánoční překvapení.

Přidáno: 19.11.2012, Zdroj: Robin Suchánek

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.