Support Tonny Blues Band & Juwana Jenkins – křest CD 10:10

Support Tonny Blues Band & Juwana Jenkins

KDY: 7. 10. 2010 od 20 h RETRO MUSIC HALL, Francouzská 4, Praha 2

Kanaďan Matt Andersen -  showman snad už od narození, jehož živá vystoupení zvedají publikum ze židlí, kamkoliv přijede.  Pro svou hudbu spojující blues, roots a rock, s procítěným zpěvem a skvělou kytarou získal nadšené publikum východního pobřeží Kanady.

Po úvodním EP vydal kritiky uznávané a fanoušky oblíbené studiové nahrávky "Second time around" a „Something In-between“, které mu přinesly hned dvě ocenění East Coast Music awards. Vystupuje jako headliner mnoha festivalů, má nabitý program v klubech i divadlech napříč severní Amerikou a Velkou Británií. Stál na stejném pódiu s veličinami jako David "Honeyboy" Edwards, America, Randy Bachman, nedávno zesnulý Bo Diddley, Little Feat a mnohými dalšími.

Matt nedávno úspěšně dokončil britské turné i s živým přenosem na BBC, jeho vystoupení dosáhla počtu 200 za rok v severní Americe a v mnoha jiných částech světa. Minulý rok v prosinci se zúčastnil CBC Vinyl Cafe tour Stuarta Mcleana.

Letos v lednu získal cenu na International Blues Challenge (IBC) v kolébce rock'n'rollu a blues, v Memphisu v Tennessee v kategorii sólový hráč. Je tak prvním Kanaďanem, který si odvezl tuto prestižní cenu za celých 26 let trvání soutěže.

Navštivte http://www.stubbyfingers.ca/ pro více informací.

Pro více informací o Mattovi a novém studiovém albu navštivte www.bustedflatrecords.com.

Mediálním partnerem koncertu je rádio BEAT.

Vstupenky opět v předprodeji v síti Ticketstream www.ticketstream.cz a Eventim www.eventim.cz.

Přidáno: 14.09.2010, Zdroj: Blue Effect Autor: Mgr. Jana Urbanová

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.