Studujte v Perthu, městě, které nabízí nejen cenově příznivé studium, ale i spoustupravých australských zážitků

Hlavní kampus Curtin University of Technology je situován v Perthu, čistém a moderním městě, které se nachází na západním pobřeží australského kontinentu. Perth je tolik oblíbený pro své příjemné středozemní klima, uvolněný životní styl, ale také nízké životní náklady. Dle Mercer Human Resource Consulting 'Cost of Living City Survey' 2005 je toto město právě co do úrovně životních nákladů celkově a potom hlavně nákladů na bydlení nejlevnějším z australských měst. Nabízí možnosti a příležitosti pro více než 30,000 mezinárodních studentů.

Curtin University patří k největším a nejvýznamnějším australským univerzitám. Kurzy jsou zaměřeny praktickým směrem, zároveň ale studenti získají i teoretické znalosti a základy z jednotlivých oborů, přísně odpovídající současným průmyslovým a technologickým požadavkům. Tato univerzita byla zvolena univerzitou číslo jedna v celé Západní Austrálii (zdroj: britský magazín The Times v listopadu 2004).
Curtin University nabízí více než 860 kurzů v různých oblastech: obchodu, designu, inženýrství, angličtiny, zdravotních věd, informačních technologií, mezinárodních vztahů, médií, zdrojů a vědy.

Chcete se dozvědět více? Navštivte náš stánek na následujících mini-veletrzích:

Mini Veletrh 1
Kdy: 15.00 - 16.30 hodin, středa 8. března 2006.
Kde: Hotel Diplomat, Evropská 15, Praha 6 - 1. patro, salon Belveder.

Mini Veletrh 2
Kdy: 18.15 - 20.00 hodin, středa 8. března 2006.
Kde: VŠE, Stará Budova, učebna č. 240, nám. W. Churchilla 4, Praha 3.

Mini Veletrh 3
Kdy: 15.00 - 17.00 hodin, čtvrtek 9. března 2006.
Kde: Univerzita Pardubice (UPCE), Pardubice.

Naše webové stránky jsou k dispozici v češtině, a to na adrese
www.international.curtin.edu.au/czech.

Pro více informací kontaktujte:
Curtin University of Technology, International Office
Ph: +61 8 9266 7331
Fax: +61 8 9266 2605/4013
Email: international@curtin.edu.au

Přidáno: 16.02.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.