Studujte při práci a získejte praxi při studiu

Pracovat při studiu je trendem dnešní doby. Jak ale skloubit studium vysoké školy a zároveň pracovní povinnosti? BIBS – vysoká škola reaguje na současné potřeby. Díky specifické organizaci studia umožňuje studentům bakalářských programů pracovat už v jeho průběhu. Studující tak získají nejen kvalitní vysokoškolské vzdělání v ekonomických či právnických oborech, ale navíc mají až tři roky praxe!

České a mezinárodní studium

Na BIBS – vysoké škole můžete studovat obvyklý český bakalářský program oboru Ekonomika a management nebo získat mezinárodně uznávaný titul BA (Hons) v oborech Ekonomika a management nebo Právo a ekonomika.

Pokud uvažujete o práci v zahraničí, BIBS – vysoká škola nabízí kombinaci českého a britského bakalářského oboru, tzv. Double Degree program. Spojením obou programů si rozšíříte možnosti pracovního uplatnění a odlišíte se od ostatních absolventů českých vysokých škol. Mezinárodně uznávaný titul BA (Hons) vám ulehčí hledání zaměstnání v EU, a dalších zemích.

Organizujte si své studium sami

Výhodou bakalářského studia na BIBS – vysoké škole je jeho organizace. Přednášky probíhají o víkendech přibližně jednou za tři týdny. Během týdne tedy můžete pracovat a získávat profesní zkušenosti nebo se věnovat studiu na jiné škole. Plánování studia také usnadňuje flexibilní systém zkoušek, který vám umožní skládat zkoušky podle vašich časových možností, a to kdykoli v průběhu akademického roku.

Stále ještě můžete studovat v akademickém roce 2012/2013

Výše školného odráží kvalitu výuky a poskytovaného vzdělání, investici do VŠ studia je důležité dobře zvážit. Vzhledem k tomu, že celý tento proces bývá v začátku těžký, rozhodla se BIBS – vysoká škola zachovat výši školného z minulého akademického pro všechny, kdo se přihlásí k bakalářskému studiu ekonomiky a managementu do 10. 9. 2012. Bližší informace získáte na tel. č. 545 570 111 nebo na www.bibs.cz.

Přidáno: 27.08.2012, Zdroj: BIBS – vysoká škola

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.