Studujte, cestujte, bavte se...

Jistě není třeba připomínat, že znalost angličtiny je v dnešní době čím dál důležitější. Nejlepší a nejjednodušší cesta, jak se dokonale naučit cizí jazyk, je jeho studium v zemi, které je tento jazyk jako vlastní. Proto se snažíme vytvořit nabídku natolik rozmanitou, aby i Vy jste měli možnost zdokonalit své jazykové znalosti, navázat nová přátelství, poznat svět a rozšířit si své životní obzory.

Naše nabídka zahrnuje bohatý výběr jazykových kurzů pro dospělé, velice oblíbené dlouhodobé studium s možností práce a kurzy pro děti a mládež. Našim cílem je maximální spokojenost našich klientů a proto neustále zdokonalujeme své služby. Snažíme se naslouchat Vašim přáním a rozšiřujeme všechny programy. Důležitou roli pro nás hraje především kvalita výuky a služeb, proto spolupracujeme se školami, které mají výukové programy schváleny příslušnými orgány jednotlivých zemí.
Rádi Vám pomůžeme s výběrem kurzu, který bude odpovídat Vašim představám. Chcete-li poradit, získat více informací a užitečné rady navíc, obraťte se na naše pracovníky, kteří Vás rádi uvítají v naší agentuře.

JAZYKOVÉ KURZY PRO ŠIROKOU VEŘEJNOST

Speciální nabídka jazykového kurzu v LONDÝNĚ – SLEVA 15%. Výuka AJ (15 hodin týdně)
1 týden 55 GBP (tedy něco okolo 2 750 Kč v závislosti na vývoji české koruny), 4 týdny 130 GBP (6 500 Kč), 24 týdnů za neuvěřitelných 445 GBP (22 250 Kč), 48 týdnů 775 GBP (38 750 Kč tedy 1 týden je 800 Kč)
Čím déle studujete, tím méně Vás to stojí. Škola nabízí také odborné kurzy – cestovní ruch, management, marketing, počítačové kurzy, kurz pro budoucí barmany.
Ubytování v rodině v jednolůžkovém pokoji bez stravy nebo polopenze, cena od 85 GBP za týden, ubytování ve studentské ubytovně, sdílené pokoje bez stravy od 60 GBP za týden. Doprava letecky od 2000 Kč, autobusem od 2400 Kč

LETNÍ KURZY PRO DĚTI A MLÁDEŽ (ČERVEN-SRPEN)

Investujte do vzdělání svých dětí a umožněte jim strávit nezapomenutelné prázdniny v zahraničí. Kurzy ve Velké Británii pro děti a mládež 10 – 16 let, s minimální dobou pobytu 1 týden, minimálně 15 vyučovacích hodin týdně v kombinaci s odpoledními aktivitami a víkendovými exkurzemi po okolí. V ceně kurzu je zahrnuto ubytování na kolejích, ve společných pokojích s plnou penzí.

Eastbourne 335 GBP Edinburh 315 GBP Kent 335 GBP
Hastings 425 – 535 GBP Cantebury 355 GBP Lancaster 335 GBP
Cambridge 355 GBP Harrogate 315 GBP Plymouth 315 GBP

KURZY PRO MANAŽERY A VRCHOLOVÉ PRACOVNÍKY

Programy, které Vám umožní dosáhnout maximálních pokroků v co nejkratší době. Kurzy navržené podle speciálních požadavků klientů, programy šité na míru připravované experty a profesionálními lektory, pravidelné zprávy a hodnocení pokroků klienta, pravidelné konzultace s lektorem, internet a e-mail zdarma, možnost samostudia v multimediálních učebnách, všechny potřebné materiály, program pro volný čas a exkurze, 24-hodinová asistence.
Londýn – Oxford – Trebishun (Cardiff) – Edinbugh

KURZY U PROTINOŽCŮ

Jazykové kurzy, odborné kurzy a univerzitní studium v Austrálii s možností pracovat a na Novém Zélandě. Kompletní servis – asistence při výběru kurzu, vyřízení víz, letenek, ubytování a dalších formalit.
Austrálie – Sydney, Brisbane, Melbourne, Cairns, Perth a Nový Zéland – Auckland, Christchurch, Wellington, Napier, Queenstown.

Informujte se o studiu v Kanadě, ve Španělsku v Irsku (s možností práce) i o jazykových kurzech v Praze. Intenzivní výuka probíhá během celého roku. Začít můžete každé pondělí. Blíží se prázdninové intenzivní a večerní kurzy.

Přijměte naše pozvání na semináře o možnostech studia ve Velké Británii a v Austrálii:
OLOMOUC
úterý 27.04 v 16.00hod., budova rektorátu Univerzity Palackého, Křížkovského 8, 1.patro, učebna U1
BRATISLAVA
středa 28.04 v 16.00hod, Ekonomická Univerzita, Dolnozemská cesta 1, místnost V-2
BRNO
čtvrtek 29.04 v 16.00, Masarykova Univerzita, Gorkého 7, místnost G11
PLZEŇ
středa 05.05 v 17.00hod., Fakulta elektrotechnická, Sady Pětatřicátníků 14, místnost PC 130
PRAHA
čtvtek 06.05. v 11.00hod. a 16.00hod., London Institute Praha, Soukenická 23, Praha 1

Další informace o škole, agentuře a naší nabídce Vám rádi poskytneme na adrese:

Soukenická 23
110 00 Praha 1
Tel. 224 811 043
Fax: 224 815 652
londoninstitut@volny.cz
http://www.londoninstitute.cz


Autorka: Jitka Jechumtalová - LONDON INSTITUTE PRAHA s.r.o.

Přidáno: 29.04.2004, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.