Studuj na střední škole v USA a získej řadu jedinečných zážitků

Moje kamarádka je velká cestovatelka. Pracovala jako žurnalistka v Bruselu, byla na stáži v OSN v New Yorku, jezdí provádět do Británie a Francie, brzy odjíždí do Hong Kongu. Svoji cestovatelskou kariéru odstartovala už na střední, když vyrazila na studijní pobyt do USA. Díky tomu získala obrovskou výhodu vůči svým kolegům – perfektně se naučila jazyk, už v mládí ztratila strach a naučila se samostatnosti. Dnes jí já a mnozí další můžeme jenom závidět.

Student, který už na střední vyjede do zahraničí, má obrovskou výhodu proti ostatním. Nejenom, že se seznámí s jiným kulturním prostředím a pocvičí se ve svém jazyce. Hlavně se toho hodně naučí do života. Je pak odvážnější, sebevědomější, průraznější a má tak lepší šance uspět v životě.

Sdružení Camp Center International – CCI je jediná česká organizace zprostředkovávající studium v Americe, která umožňuje výběr školy specializované na to, co studenta doopravdy baví. Můžete si vybrat ze škol zaměřených na lední hokej, tenis, volejbal, lyže, snowboard, golf, basketbal, gymnastiku, fotografování, hru na hudební nástroj a mnohé další.

Studenti žijí v pečlivě vybraných hostitelských rodinách a navštěvují školu, která odpovídá jejich ročníku v ČR. Studijní pobyt v USA může trvat 5 nebo 10 měsíců.

  • Na delší pobyt se odlétá v srpnu a vrací v červnu. Stojí 6 850 USD a 850 USD za pojištění. 
  • Na kratší pobyt se odlétá v lednu a vrací v červnu. Stojí 6 850 USD a 500 USD za pojištění. 

V ceně je zahrnuto ubytování a stravování v hostitelské rodině, studium a správa programu po celou dobu pobytu v Americe. Nezahrnuje však zpáteční letenku a kapesné.

Stále váháte? Využijte svoji příležitost a vyzkoušejte studium na střední škole v USA. Do zahraničí může vyrazit kdokoliv ve věku od 15 do 18 let, kdo ovládá angličtinu (alespoň na úrovni dvouletého studia) a má dobrý zdravotní stav.

Jak jedinečné je studium v USA, si můžete přečíst i v referencích na stránkách společnosti.

Pokud chcete vědět o studijním pobytu v Americe více, zažádejte si o podrobnější informace u Jany Rule Urbanové na adrese info@akcevpohode.cz, případně na telefonním čísle +420 605 456 603.

Přidáno: 14.07.2015, Zdroj: Camp Center International s.r.o. Autor: Vojtěch Žák

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.