Studium na VŠO již od února

Neskončil zimní semestr přesně podle vašich představ? Nestihli jste si podat přihlášku a nechcete čekat? Začněte se studiem již od února na VŠO v Praze. Vyzkoušet můžete třeba Rozvoj lidských zdrojů v ekonomice dopravy nebo Průvodcovskou činnost v cestovním ruchu.

Vysoká škola obchodní v Praze je soukromou vysokou školou nabízející vzdělání v oblasti cestovního ruchu, leteckých služeb i personalistiky. Již téměř 17 let připravuje studenty ve studijních programech Mezinárodní teritoriální studia a Ekonomika a řízení v dopravě a spojích.

Nyní studuje na VŠO více jak 3 tisíce studentů v 7 různých studijních oborech. A jako jedna z mála škol nabízí možnost nastoupit už v jarním semestru akademického roku 2016/2017 a studovat již od 20. února. Přihlášku si zájemci mohou podat až do konce února!

Studium prezenční či kombinované

Vysoká škola obchodní v Praze nabízí svým zájemcům studium jak v kombinované, tak i prezenční formě. Od února si můžete vybrat z šesti studijních oborů. Prvním z nich je Cestovní ruch, ve kterém absolvent získá velmi dobré znalosti jak z oblasti cestovního ruchu, tak i základní přehled podnikových financí, práva a marketingu.

Dalším velice zajímavým oborem jsou Služby letecké dopravy v cestovním ruchu, kde se stanete odborníky v oblastech leteckých a letových provozních službách, a v poskytování služeb cestovního ruchu.

VŠO také nabízí studium v navazujících magisterských oborech. Vybrat si můžete například Management cestovního ruchu, víceoborové studium, ve kterém získáte znalosti z ekonomie, logistiky, managementu a práva. Druhým z navazujících magisterských oborů je Management leteckých podniků, který se zaměřuje na výchovu středního a vyššího managementu leteckých podniků.

V dnešním hektickém světě, kdy platí zlaté pravidlo „Čas jsou peníze“ není zapotřebí sedět ve škole každý den. Prezenční obory se vyučují pravidelně tři dny v týdnu, v kombinované formě pouze v pátek a sobotu jednou za 14 dní.

Kurzy a přednášky

Vysoká škola obchodní v Praze také nabízí řadu dalších kurzů a přednášek pro studenty. Velice zajímavým může být nejen pro studenty oboru Cestovní ruch kurz Příběhy hradů a zámků v minulosti i současnosti nebo Průvodce cestovního ruchu. Dalším kurzem, kterého se mohou studenti zapojit, je Zdravý životní styl 21. století – Wellness.

Samozřejmostí je Den otevřených dveří, kde se dozvíte spoustu dalších informací. Přijďte se k nám podívat ve dnech 8. a 22. února 2017.


Zdroj obrázků: Vysoká škola obchodní v Praze

Přidáno: 26.01.2017, Zdroj: Vysoká škola obchodní v Praze Autor: Vysoká škola obchodní v Praze

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si