Studium na VOŠ CR a MOS se vyplatí!

VOŠ CR a MOS - logoNechcete jen sedět v lavicích a poslouchat nezáživné přednášky?

Nabízíme Vám výuku s použitím interaktivní tabule, notebooků a hlavně spoustu informací z praxe. Kvalitní pedagogický sbor je samozřejmostí. Zajišťujeme odbornou a prázdninovou praxi v prestižních firmách a památkách, organizujeme stáže, spoustu akcí, soutěží a workshopů.

Jaké obory můžete studovat?
- Cestovní ruch
- Mezinárodní obchodní styk

Klady naší školy:
- minimální školné
- ubytování a stravování pro studenty
- WIFI po celé budově
- praxe na Pražském hradě
- možnost podnikání během studia
- po absolvování lze získat titul Bc. díky uznání zkoušek z VOŠ
- mladé progresivní vedení
- stáže v zahraničí          
- projekty
- výběr z 39 cizích jazyků
- soutěže a akce viz. naše internetové stránky www.voscr.cz.

Stále přijímáme přihlášky, ale jen než naplníme ročníky! Proto neváhejte a zašlete elektronickou přihlášku!

Více informací na stránkách školy www.voscr.cz, telefonních číslech 222 782 007, 603 251 745 nebo mailu secretery@volny.cz, spsvos@volny.cz.

VOŠ CR a MOS
Ortenovo nám. 34
170 00 Praha 7 - Holešovice

Fotky z akcí školy

ples

tanečnice

výuka

Fotky ze stáží

výroba korbáčků

krmení jehňátek

kůň

Přidáno: 01.06.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.