Studium a práce v zahraničí - pozvánka na přednášky

Milí zájemci,
agentura STUDYLINE Vás srdečne zve na přednášky o studiu a práci v zahraničí. Pro všechny, kteří se zajímají o studium jazyků v zahraničí nebo konkrétně o studium angličtiny či odborných kurzů a práci v Austrálii, jsme připravili sérii čtyř přednášek. Vstup na přednášky je zdarma! Speciální nabídka a ceny studia v zahraničí pro každého účastníka přednášek!

A co všechny zúčastněné čeká? Čtyří večery plné zajímavých a užitečných informací. Dvě přednášky budou zaměřené na protinožce a to konkrétně na Austrálii, další dvě obecně na jazykové kurzy v zahraničí. Naším cílem je podat Vám co nejvíce informací tak, abyste si mohli vytvořit o pobytech v zahraničí konkrétní představu. Dozvíte se zde o možnostech a podmínkách studia v zahraničí, destinacích, práci a pracovních příležitostech, ubytování a cestování. Zabývat se také budeme postupem při vyřizování pobytů v zahraničí, službami před odletem a během pobytu, které poskytujeme našim klientům zdarma. V závěru přednášek proběhne diskuze a slosování o ceny.


AUSTRÁLIE - studium, práce a cestování

1. přednáška:
Kdy: úterý 20. 3. 2007 od 17:00 hod.
Kde: Euro Dance Centre, Národní 10, Praha 1 (vchod z Voršilské ul.)

2. přednáška:
Kdy: úterý 10. 4. 2007 od 18:00 hod.
Kde: Euro Dance Centre, Národní 10, Praha 1


JAZYKOVÉ KURZY V ZAHRANIČÍ - pro dospělé, mládež a učitele jazyků

1. přednáška:
Kdy: úterý 27. 3. 2007 od 17:00 hod.
Kde: Euro Dance Centre, Národní 10, Praha 1

2. přednáška:
Kdy: úterý 24. 4. 2007 od 18:00 hod.
Kde: Euro Dance Centre, Národní 10, Praha 1

Vstup zdarma pro širokou veřejnost je samozřejmostí, takže neváhejte! Rádi se s Vámi podělíme o zkušenosti a zážitky, které jsme posbírali během našich zahraničních pobytů.

Těšíme se na Vás!

Tým agentury STUDYLINE
www.studyline.cz

Přidáno: 09.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si