Studium a práce v Austrálii

Toužíš se dozvědět více o studiu a práci v Austrálii?

Neváhej a přijď i s přáteli na jedinečnou výstavu AUSTRALIS 2006.

Dozvíš se zde mnoho akutálních informací o studiu a práci, zahraješ si na domorodý nástroj „didgeridoo" nebo si koupíš poutavou knihu o Austrálii a vychutnáš si autentickou atmosféru rudého kontinentu! Navíc můžeš vyhrát jednu z mnoha zajímavých cen.

Hlavní cenou je sleva na školné v hodnotě 45 000 Kč!

pátek 31. 3. 2006 a sobota 1. 4. 2006

Otevírací hodiny • Pátek: 10 - 20 hodin • Sobota: 10 - 19 hodin

Millenium Plaza • prostory autosalonu Přerost a Švorc • V Celnici 10, Praha 1
Výstup ze stanice metra „Náměstí Republiky" směr Masarykovo nádraží, zastávka tramvaje Masarykovo nádraží (č. 1, 3, 5, 9, 26)

Více informací najdete na www.g8m8.com.

Přidáno: 14.03.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…