Studium a práce v Austrálii

Toužíš se dozvědět více o studiu a práci v Austrálii?

Neváhej a přijď i s přáteli na jedinečnou výstavu AUSTRALIS 2006.

Dozvíš se zde mnoho akutálních informací o studiu a práci, zahraješ si na domorodý nástroj „didgeridoo" nebo si koupíš poutavou knihu o Austrálii a vychutnáš si autentickou atmosféru rudého kontinentu! Navíc můžeš vyhrát jednu z mnoha zajímavých cen.

Hlavní cenou je sleva na školné v hodnotě 45 000 Kč!

pátek 31. 3. 2006 a sobota 1. 4. 2006

Otevírací hodiny • Pátek: 10 - 20 hodin • Sobota: 10 - 19 hodin

Millenium Plaza • prostory autosalonu Přerost a Švorc • V Celnici 10, Praha 1
Výstup ze stanice metra „Náměstí Republiky" směr Masarykovo nádraží, zastávka tramvaje Masarykovo nádraží (č. 1, 3, 5, 9, 26)

Více informací najdete na www.g8m8.com.

Přidáno: 14.03.2006, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

S odborným doučováním bude maturitní vysvědčení v kapse
S druhým stupněm na základní škole přibudou do života dítěte i přírodovědné předměty. A jelikož jde o náročnější, vyprofilovanější témata, ne každý žák si s nimi umí poradit sám. Kde mohou rodiče a žáci…
Jak sledovat studijní mobilitu ve vysokoškolském vzdělávání?
Jak jsou evropské vzdělávací systémy připraveny podporovat mobilitu studentů? Souhrnný přehled z publikace Mobility Scoreboard. Higher Education Background Report pro čtenáře Vzdělání.cz připravili odborníci Domu…