Studijní program DBA poprvé v Brně

Brno, 15. března (BIBS/snb) - Brno International Business School (B.I.B.S., a.s.), nabízí všem zájemcům (v rámci střední a východní Evropy) možnost získat akademický titul DBA (Doctorate of Business Administration) v mezinárodním manažerském programu, který organizuje ve spolupráci s partnerskou britskou Nottingham Trent University. Titul DBA je platný nejen v České republice, ale i ve všech státech Evropské unie. V říjnu tohoto roku se v Brně otevírá první ročník tříletého studijního programu Doctorate of Business Administration.

Program je určený pro budoucí i současné manažery, kteří mají zájem o získání bohatých mezinárodních zkušeností při budování své profesionální kariéry a kteří ocení zejména zaměření programu na výzkum reálných manažerských problémů (podobně jako u nás známé Ph.D., které je ovšem mnohem více teoreticky zaměřené). Předpokladem pro přijetí je ukončené vysokoškolské vzdělání ekonomického nebo manažerského zaměření, praxe a velmi dobrá znalost anglického jazyka deklarovaná jazykovými certifikáty IELTS nebo TOEFL.

V průběhu studia absolvují studenti pět několikadenních modulů v anglickém jazyce pod vedením mezinárodního lektorského sboru, který je tvořen zhruba 50 profesory vysokých škol a odborníky ze zahraničí (UK, USA, Fin, I, Jap, PL, S, SK) a z ČR. Všechny písemné práce, vč. závěrečné dizertace, se zpracovávají rovněž v angličtině. Program DBA je během celého studia doplňován intenzivními konzultacemi, které zaručují nepřetržitý výukový proces a dialog mezi účastníky a přednášejícími. Stavba programu DBA umožňuje studium manažerům takřka z celého světa.

Zájemci o studium programu DBA mají nyní jedinečnou šanci pro podání přihlášky do konce srpna 2007 do prvního běhu programu v ČR.

Studium přináší ověření vlastních manažerských a jazykových schopností, mezinárodní zkušenosti a kontakty a v neposlední řadě také možnost získat výhodnější pracovní pozici i finanční ohodnocení.

Studium DBA představuje nejvyšší stupeň vysokoškolského vzdělání. Absolventi tohoto studia jsou považováni za celosvětově elitní skupinu vykonávající klíčové pozice v nejvýznamnějších společnostech.

Brno International Business School poskytuje špičková ekonomicko-manažerská a právnicky orientovaná vysokoškolská studia. Byla založena v roce 1998 partnerskými subjekty z České republiky a Velké Británie a v současné době patří, se svými již více než 2000 studenty v bakalářských, magisterských a manažerských programech MBA a LLM, k největším soukromým vysokým školám v České republice s uceleným portfoliem vysokoškolských programů. Je největším poskytovatelem studia MBA v ČR. Ve studiu klade důraz na strategické řízení a uplatnění získaných znalostí v praxi.

Další informace obdržíte na marketingovém oddělení B.I.B.S., kontakt: B.I.B.S., a.s., Lidická 48, 602 00 Brno, tel.: +420545211087, e-mail snasel@bibs.cz, internet: www.bibs.cz.

Přidáno: 20.03.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.