Studentům pomáhá v jejich plánech ISIC

Už dlouho přemýšlíte o tom, že byste měli jít trochu do sebe, začít sportovat, společensky žít, pravidelně jíst a spát a konečně si najít perspektivního partnera? Pokud studujete, nebývá splnění podobných předsevzetí úplně snadné, jednou z podstatných překážek mohou být i finance. Udělat rozhodnutí a pustit se do toho, je jen na vás, také novou známost si pravděpodobně budete muset obstarat sami. Ale s finanční stránkou vaší proměny k lepšímu vám může celkem snadno pomoci karta ISIC. Jedná se o jediný celosvětově uznávaný doklad prokazující status studenta. Držitelem ISIC karty se může stát každý, kdo je žákem nebo studentem střední, vyšší, nebo vysoké školy.
Karta přináší svým držitelům spoustu výhod, které jsou průběžně rozšiřovány a jsou k dispozici všem s platnou ISIC kartou v ČR i v zahraničí. Když ji budete nosit sebou, zjistíte, že ji můžete použít častěji než jste předpokládali. Mnohdy i ve chvílích, kdy byste to nečekali. Rádi byste vyrazili s vaší láskou na hory, ale nejste zrovna při penězích? Přibalte si do batohu ISIC kartu. Ve 14 lyžařských střediscích jsou pro vás připraveny speciální ceny. Kartu však můžete použít ještě než vyjedete, při nákupu prkna nebo zimního oblečení (např. Sportisimo, Rock Point) nebo při získávání teoretických základů s ISIC předplatným časopisu SNOW. Na horách budete mít s kartou ISIC levnější permice na vleky (např. Skiareál Špindlerův Mlýn, Lyžařský areál Zadov, SKIALPIN Pustevny) a současně získáte výhodnější podmínky v půjčovnách a lyžařských školách (SUN SKI) a ušetříte i na ubytování a stravě.

A pokud nakonec přece jen zůstanete doma, neztrácejte hlavu, i ve městě toho můžete spoustu zažít a vymyslet zajímavý program pro vás i kamarády. Zajděte do kina (třeba do Village Cinemas, CineStar), společně si protáhněte tělo (např. ve Factory Pro), kupte dárek (např. v HUDY sportu) nebo vyražte na pizzu (Pizzeria Einstein). Podívejte se na www.alive.cz, kde najdete kompletní seznam ISIC výhod a všechny důležité informace. Ale pozor, zcela zásadní věc, teď na začátku roku obzvlášť aktuální! Než vyrazíte, přesvědčte se, že je vaše karta platná. Není zoufalejší situace než při placení romantické večeře zjistit, že platnost ISIC karty vypršela na konci minulého roku a vám nezbývá nic jiného než cvaknout plnou cenu.

O GTS ALIVE
GTS ALIVE, s.r.o., je oficiálním vydavatelem mezinárodních identifikačních průkazů studentů (ISIC), mládeže do 26 let (ALIVE) a pedagogické veřejnosti (ITIC) pro Českou
republiku na základě pověření International Student Travel Confederation (ISTC). Cílem je nabídnout držitelům karet širokou škálu výhod v oblasti kultury, zábavy, sportu, cestování a jiných služeb a stát se partnerem při výchově mladé generace. Česká republika je dlouhodobě vyhodnocována jako země s největším rozšířením karet ISIC a největší nabídkou studentských výhod v rámci 118 zemí ISTC. GTS ALIVE je součástí skupiny GTS Group, která kromě ČR působí také na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku a Bulharsku. Do portfolia společnosti patří také cestovní služby pro studenty a mládež, které na českém trhu poskytuje již od roku 1991.

Přidáno: 22.02.2007, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Proběhla diseminační konference programu Erasmus+ odborné vzdělávání a příprava
V listopadu 2017 proběhla v Českých Budějovicích celostátní konferenci věnovanou oslavám 30. výročí existence vzdělávacích programů EU.