Studentský portál www.chytrepalice.cz letos poprvé nabízí i letní dovolené

ISIC karta

Web www.chytrepalice.cz, kde studenti nakupují zboží a služby se slevou, rozšiřuje svou nabídku o letní zájezdy. Destinace jsou určeny speciálně pro mladé. Jak cenou, tak možnostmi vyžití.

Nabídka je sestavena ze dvou částí. Ta první uspokojí vyznavače aktivní horské dovolené. Jde o rakouské, italské a slovinské Alpy nabízející úchvatné treky, cykloturistiku či průzračná jezera. Druhá část potěší „tradičnější“ turisty – jsou to odzkoušená přímořská střediska v Itálii, Španělsku, Chorvatsku a na Korsice. „Velmi oblíbené jsou lokality v Itálii, kde mladí získají za poměrně malý obnos pobyt u moře, krásné pláže, žijící letoviska a noční život plný diskoték, barů a letních parties,“ dodává Karel Beck, produktový specialista společnosti ISIC.


Výběr dovolené na www.chytrepalice.cz ulehčují přehledné interaktivní mapy. On-line servis zájemcům zaručuje, že nákup provedou jednoduše po internetu. Majitelé karet ISIC, ITIC či Alive mají na už tak nízké ceny zájezdů (týden u moře pořídí od 390 Kč) ještě 10% slevu. Zároveň si mohou sjednat výhodné cestovní pojištění od společnosti Uniqa. Rovněž on-line.
Web www.chytrepalice.cz provozuje společnost GTS Alive, vydavatel karet ISIC, ITIC a Alive.

 

Přidáno: 01.03.2010, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Jak zvládat stres při studiu VŠ?
Náročné studium znamená pro většinu lidí nadměrný stres a velkou zátěž pro organismus. Zvláště pak pro ty, kteří mu čelí poprvé. Jak se nenechat vyvést z rovnováhy, správně se učit a udržet pozornost se dozvíte v…
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…
Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.