Studentská praxe v Tunisu i na Djerbě

Studenti oboru cestovní ruch z GOODWILL - vyšší odborné školy ve Frýdku-Místku praktikují v Tunisu i na Djerbě jako animátoři a recepční.

V roce 2005 vybraní studenti oboru CR ve spolupráci s CK SUNNY DAYS, s.r.o, zastoupenou oblastním ředitelem pro Moravu a Slovensko panem Kamalem Jabeurem vykonají 12 týdnů praxe v Tunisu nebo na ostrově Djerba.

Podmínky praxe: 8 hodinová pracovní doba, 1 den v týdnu volno

CK hradí studentům letenky, ubytování, plnou penzi a kapesné 150 EUR měsíčně.

Odlet prvních pěti studentů, kteří byli vybráni oblastním ředitelem na základě jazykových a odborných znalostí, bude začátkem června.

Hotely, ve kterých budou praktikovat - Sunny Club Giktis (str.38 katalogu),Carribean World Palma Djerba (str. 42),Sunny Club Calimera Yati Beach (str. 46), Sunny Club Mariqueen (str.48), Sunny Club Jasmina (str. 52),Bravo Club Telemaque (str. 56), Sunny Club Helios (str. 60),Sunny Club Iliade (str.62).

Autorka: Mgr. Eva Torčíková - GOODWILL - soukromá vyšší odborná škola

Přidáno: 10.06.2005, Zdroj: Vzdělání.CZ

Přečtěte si novinky z oblasti vzdělávání a školství na portálu Vzdělání.CZ. Tipy pro studenty, tipy pro učitele, aktuality ze světa vysokých škol či výuky jazyků. Přinášíme Vám také kulturní servis, doporučujeme knížky, které stojí za to si přečíst. Pobavte se a vzdělávejte se na portálu Vzdělání.CZ!

EKONOMICKÉ FAKULTY - přípravné kurzy

Intenzivní přípravné kurzy na přijímací zkoušky na ekonomické fakulty, jejichž součástí je zkuška z matematiky a cizího jazyka. Studenti mají vysoké procento úspěšnosti u přijímacích zkoušek a s kurzy i lektory je spokojeno přes 94% účastníků kurzů.

[ x ]

Přečtěte si

Backpacking - zkušenosti a tipy
Už jste někdy slyšeli, že se českým turistům přezdívá baťůžkáři? Jsme národ koumavý a stejně tak se snažíme ušetřit, kde se dá. Backpacking je ale trochu jiný a je spojen s cestovatelskou svobodou.
Recenze knihy: Nauč se to!
Publikace o učení (se) bývají buď snadno stravitelné a tedy nutně zjednodušující nebo suše odborné a pro běžného čtenáře obtížně přístupné. "Nauč se to!” vás přesvědčí, že lze oba přístupy úspěšně…